68445-2026 - Ergebnis
Tschechien – Softwareprogrammierung und -beratung – Poskytování služeb analýzy, vývoje, rozvoje, podpory a údržby webových aplikací a systému OpenText
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelPoskytování služeb analýzy, vývoje, rozvoje, podpory a údržby webových aplikací a systému OpenText
BeschreibungPředmětem tohoto zadávacího řízení je zavedení dynamického nákupního systému s názvem „Poskytování služeb analýzy, vývoje, rozvoje, podpory a údržby webových aplikací a systému OpenText“. DNS bude rozdělen na 2 kategorie, a to: • Kategorie 1: Služby spočívající v zajištění analýzy, vývoje, rozvoje, podpory a údržby webových aplikací zadavatele; • Kategorie 2: Služby spočívající v zajištění analýzy, vývoje, rozvoje, podpory a údržby systému OpenText v prostředí zadavatele.
Interne KennungPoskytování služeb analýzy, vývoje, rozvoje, podpory a údržby webových aplikací a systému OpenText
VerfahrensartSonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72200000 Softwareprogrammierung und -beratung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung, 72222300 Informationstechnologiedienste, 48810000 Informationssysteme
5. Los
LosLOT-0001
TitelKategorie 2: Služby spočívající v zajištění analýzy, vývoje, rozvoje, podpory a údržby systému OpenText v prostředí zadavatele.