2. Verfahren
Verfahren
Titel: Deliveries of Diffractive Optically Variable Image Devices for EU Visas // Dodávky difrakčních opticky variabilních zobrazovacích zařízení pro víza EU
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je závazek dodavatele vyrobit a dodat zadavateli difrakční opticky variabilní bezpečnostní prvky, konkrétně KINEGRAM® PATCH, v kusech a požadovaném provedení pro zadavatele, které musí: - splňovat požadavky technické specifikace vyplývající z požadavků EU, konkrétně z Prováděcího rozhodnutí Komise C (2018) 674 ze dne 12. února 2018 a Nařízení Evropského parlamentu a Evropské rady 2017/1370 ze dne 4. července 2017 (dále společně jen "evropské právní předpisy"), a dále - odpovídat technickým specifikacím zadavatele nad rámec evropské legislativy uvedeným v příloze č. 1 návrhu smlouvy, která je přílohou č. 1 zadávací dokumentace. Bližší vymezení předmětu plnění Veřejné zakázky je uvedeno zejména v Příloze č. 1 Zadávací dokumentace.
Vorherige Bekanntmachung: 56425-2024
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 22000000 Drucksachen und zugehörige Erzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0004
Interne Kennung: STC/003025/ÚSF/2023