2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywne dostawy produktów zwierzęcych, mięsa i produktów mięsnych dla Aresztu Śledczego w Poznaniu
Beschreibung: Sukcesywne dostawy produktów zwierzęcych, mięsa i produktów mięsnych dla Aresztu Śledczego w Poznaniu. Zamówienie zostało podzielone na 2 części: część I: Dostawa wędlin, mięsa wieprzowego i wołowego do Aresztu Śledczego w Poznaniu o asortymencie i ilościach określonych w SWZ oraz formularzu ofertowym (stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ). część II: Dostawa wędlin i mięsa drobiowego do Aresztu Śledczego w Poznaniu o asortymencie i ilościach określonych w SWZ oraz formularzu ofertowym (stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ)
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15110000 Fleisch
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa wędlin, mięsa wieprzowego i wołowego do Aresztu Śledczego w Poznaniu
Beschreibung: Dostawa wędlin, mięsa wieprzowego i wołowego do Aresztu Śledczego w Poznaniu. Przedmiotem zamówienia jest: Wołowina gulaszowa (200 kg), Kaszanka (2000 kg), Łopatka wieprzowa b/k (300 kg), Mięso wieprzowe gulaszowe (500 kg), Kiełbasa mortadela z papryką (4000 kg),Kiełbasa mortadela z pieczarkami (2000 kg), Boczek wędzony surowy b/k, b/s (500 kg), Boczek faszerowany (2800 kg), Kiełbasa słoikowa (500 kg), Mielonka wieprzowa (5000 kg), Szynka mielona (6200 kg), Kiełbasa zwyczajna (1500 kg), Kiełbasa jarmarczna (600 kg), Kiełbasa szynkowa wieprzowa (500 kg), Szynka wieprzowa parzona (600 kg), Szynka prasowana (1200 kg), Kiełbasa piwna (1000 kg), Kiełbasa parówkowa (500 kg), Cienkie parówki (5000 kg), Kiełbasa śląska (500 kg), Kiełbasa mortadela (6000 kg), Kiełbasa biała (600 kg), Metka wędzona (9000 kg), Wątrobianka wędzona (7500 kg), Salceson biały (5000 kg), Mięso mielone wołowe (4000 kg), Mięso mielone wieprzowe (11000 kg), Blok szynkowy (200 kg), Pieczeń rzymska (2800 kg), Pasztet zapiekany (1000 kg), Salceson czarny (3500 kg), Schab surowy b/k (500 kg), Golonka solona w siatce b/k, b/s (1800 kg), Kiełbasa polska wędzona, surowa (500 kg).
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15130000 Fleischerzeugnisse
Optionen:
Beschreibung der Optionen: .
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa wędlin i mięsa drobiowego do Aresztu Śledczego w Poznaniu
Beschreibung: Dostawa wędlin i mięsa drobiowego do Aresztu Śledczego w Poznaniu. Przedmiotem zamówienia jest: Szynka z kurczaka (500 kg), Polędwica drobiowa (500 kg), Pasztet drobiowy zapiekany (700 kg), Pasztetowa z kurczaka (5000 kg), Parówki drobiowe (4000 kg), Parówki drobiowe bezglutenowe (100 kg), Mięso mielone drobiowe (800 kg), Filet z piersi kurczaka (100 kg), Żołądki z kurczaka (1300 kg), Mortadela drobiowa (3200 kg), Mielonka drobiowa (3000 kg), Kiełbasa zwyczajna drobiowa (500 kg), Pieczeń drobiowa (700 kg), Porcja rosołowa (500 kg), Mięso drobiowe gulaszowe (4000 kg).