684555-2023 - Wettbewerb
Polen – Reinigungsdienste – Świadczenie usługi kompleksowego sprzątania i bieżącego utrzymywania czystości w budynkach i na posesjach Krajowej Informacji Skarbowej w 2024 roku.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usługi kompleksowego sprzątania i bieżącego utrzymywania czystości w budynkach i na posesjach Krajowej Informacji Skarbowej w 2024 roku.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi kompleksowego sprzątania i bieżącego utrzymywania czystości w budynkach i na posesjach Krajowej Informacji Skarbowej od dnia następnego po dniu zawarcia umowy, nie wcześniej niż od dnia 1 stycznia 2024 r. do dnia 31 grudnia 2024 r. Przedmiot zamówienia został podzielony na 5 części. Postępowanie obejmuje lokalizację Krajowej Informacji Skarbowej przy ul. Warszawskiej w Bielsku-Białej oraz Delegatury Krajowej Informacji Skarbowej w Bielsku-Białej, Lesznie, Toruniu i Piotrkowie Trybunalskim. Opis przedmiotu zamówienia oraz wymagań Zamawiającego w zakresie realizacji usługi określają: - Załącznik nr 3 do SWZ – Ogólny opis przedmiotu zamówienia dotyczący wszystkich części postępowania; - Załącznik nr 4/I-4/V do SWZ – Szczegółowe opisy przedmiotu zamówienia dla części I-V; - Załącznik nr 5 do SWZ – Projektowane postanowienia umowy dla części I-IV; - Załącznik nr 6 do SWZ – Projektowane postanowienia umowy dla części V.
Interne Kennung: 0110-KLL2.260.20.2023
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Art. 138 ust. 4 ustawy Pzp
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Świadczenie usługi kompleksowego sprzątania i bieżącego utrzymywania czystości w budynkach i na posesjach Krajowej Informacji Skarbowej w okresie od 01.01.2024 r. do 31.12.2024 r.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi kompleksowego sprzątania i bieżącego utrzymywania czystości w budynku i na posesji Krajowej Informacji Skarbowej od dnia następnego po dniu zawarcia umowy, nie wcześniej niż od dnia 1 stycznia 2024 r. do dnia 31 grudnia 2024 r. Postępowanie obejmuje lokalizację Krajowej Informacji Skarbowej przy ul. Warszawskiej 5 w Bielsku-Białej. Opis przedmiotu zamówienia oraz wymagań Zamawiającego w zakresie realizacji usługi określają: - Załącznik nr 3 do SWZ – Ogólny opis przedmiotu zamówienia dotyczący wszystkich części postępowania; - Załącznik nr 4/I do SWZ – Szczegółowe opisy przedmiotu zamówienia dla części I; - Załącznik nr 5 do SWZ – Projektowane postanowienia umowy dla części I-IV;
Interne Kennung: Część I
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje skorzystanie z prawa opcji, stanowiących nie więcej niż 40% wartości zamówienia podstawowego, na co składa się: 1) maksymalnie 30% wartości zamówienia podstawowego na: – polimeryzacja wykładzin PCV; – pranie wykładzin dywanowych. 2) maksymalnie 10% wartości zamówienia podstawowego w przypadku wydłużenia okresu obowiązywania Umowy o jeden miesiąc kalendarzowy, tj. o styczeń 2025 r., w sytuacji niewyłonienia Wykonawcy w kolejnym postępowaniu po zakończeniu realizacji umowy zawartej na podstawie niniejszego postępowania.
Los: LOT-0002
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi kompleksowego sprzątania i bieżącego utrzymywania czystości w budynku i na posesji Krajowej Informacji Skarbowej od dnia następnego po dniu zawarcia umowy, nie wcześniej niż od dnia 1 stycznia 2024 r. do dnia 31 grudnia 2024 r. Postępowanie obejmuje lokalizację Delegatury Krajowej Informacji Skarbowej w Bielsku-Białej przy ul. Traugutta 2 w Bielsku-Białej. Opis przedmiotu zamówienia oraz wymagań Zamawiającego w zakresie realizacji usługi określają: - Załącznik nr 3 do SWZ – Ogólny opis przedmiotu zamówienia dotyczący wszystkich części postępowania; - Załącznik nr 4/II do SWZ – Szczegółowe opisy przedmiotu zamówienia dla części II; - Załącznik nr 5 do SWZ – Projektowane postanowienia umowy dla części I-IV;
Interne Kennung: Część II
Los: LOT-0003
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi kompleksowego sprzątania i bieżącego utrzymywania czystości w budynku i na posesji Krajowej Informacji Skarbowej od dnia następnego po dniu zawarcia umowy, nie wcześniej niż od dnia 1 stycznia 2024 r. do dnia 31 grudnia 2024 r. Postępowanie obejmuje lokalizację Delegatury Krajowej Informacji Skarbowej w Toruniu przy ul. Św. Jakuba 20 w Toruniu. Opis przedmiotu zamówienia oraz wymagań Zamawiającego w zakresie realizacji usługi określają: - Załącznik nr 3 do SWZ – Ogólny opis przedmiotu zamówienia dotyczący wszystkich części postępowania; - Załącznik nr 4/III do SWZ – Szczegółowe opisy przedmiotu zamówienia dla części III; - Załącznik nr 5 do SWZ – Projektowane postanowienia umowy dla części I-IV;
Interne Kennung: Część III
Los: LOT-0004
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi kompleksowego sprzątania i bieżącego utrzymywania czystości w budynku i na posesji Krajowej Informacji Skarbowej od dnia następnego po dniu zawarcia umowy, nie wcześniej niż od dnia 1 stycznia 2024 r. do dnia 31 grudnia 2024 r. Postępowanie obejmuje lokalizację Delegatury Krajowej Informacji Skarbowej w Lesznie przy ul. Dekana 3b oraz Dekana 6 w Lesznie. Opis przedmiotu zamówienia oraz wymagań Zamawiającego w zakresie realizacji usługi określają: - Załącznik nr 3 do SWZ – Ogólny opis przedmiotu zamówienia dotyczący wszystkich części postępowania; - Załącznik nr 4/IV do SWZ – Szczegółowe opisy przedmiotu zamówienia dla części IV; - Załącznik nr 5 do SWZ – Projektowane postanowienia umowy dla części I-IV;
Interne Kennung: Część IV
Los: LOT-0005
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi kompleksowego sprzątania i bieżącego utrzymywania czystości w budynku i na posesji Krajowej Informacji Skarbowej od dnia następnego po dniu zawarcia umowy, nie wcześniej niż od dnia 1 stycznia 2024 r. do dnia 31 grudnia 2024 r. Postępowanie obejmuje lokalizację Delegatury Krajowej Informacji Skarbowej w Piotrkowie Trybunalskim przy ul. Wronia 65 w Piotrkowie Trybunalskim. Opis przedmiotu zamówienia oraz wymagań Zamawiającego w zakresie realizacji usługi określają: - Załącznik nr 3 do SWZ – Ogólny opis przedmiotu zamówienia dotyczący wszystkich części postępowania; - Załącznik nr 4/V do SWZ – Szczegółowe opisy przedmiotu zamówienia dla części V; - Załącznik nr 6 do SWZ – Projektowane postanowienia umowy dla części V;
Interne Kennung: Część V