See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa wyrobów medycznych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa wyrobów medycznych Zamówienie składa się z 66 części, z których każda stanowi oddzielny przedmiot zamówienia.
Vorherige Bekanntmachung: 729453-2025
Interne Kennung: DZP.281.83A.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte
5. Los
Los: LOT-0043
Titel: Część 41 – Sprzęt różny VIII
Beschreibung: Część 41 – Sprzęt różny VIII - wyszczególnienie ilościowe oraz wymagane parametry jakościowe określono w załączniku 4,41 do SWZ
Interne Kennung: 41
Optionen:
Beschreibung der Optionen: pkt III SWZ 4. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji zgodnie z art. 441 ustawy z dnia 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych. Prawo opcji polega na zwiększeniu ilości zamawianego asortymentu w stosunku do podstawowego zakresu zamówienia, przy zastosowaniu stałych cen jednostkowych określonych w formularzu asortymentowo-cenowym. 5. Zamawiający może skorzystać z prawa opcji w przypadku zwiększonego zapotrzebowania na daną pozycję asortymentową. 6. Skorzystanie z prawa opcji następuje poprzez pisemne powiadomienie Wykonawcy przez Zamawiającego. 7. Zamawiający może skorzystać z dowolnej liczby opcji, przy czym łączna wartość zamówienia realizowanego w ramach prawa opcji nie może przekroczyć 50% maksymalnej wartości umowy brutto, określonej w § 3 ust. 1 niniejszej umowy. 8. Ilość dodatkowego zamówienia w ramach prawa opcji dla poszczególnych pozycji asortymentowych nie może przekroczyć 50% ilości danej pozycji asortymentowej określonej w formularzu asortymentowo - cenowym w zamówieniu podstawowym. 9. Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia z tytułu nieskorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji lub niewykorzystania go w pełnym zakresie. 10. Do dostaw realizowanych w ramach prawa opcji stosuje się wszystkie postanowienia niniejszej umowy, w szczególności dotyczące terminów realizacji, reklamacji oraz okresu przydatności do użycia.
Los: LOT-0044
Titel: Część 42 – Proszek hemostatyczny II
Beschreibung: Część 42 – Proszek hemostatyczny II - wyszczególnienie ilościowe oraz wymagane parametry jakościowe określono w załączniku 4,42 do SWZ
Interne Kennung: 42
Los: LOT-0045
Titel: Część 43 – Żel do masażu
Beschreibung: Część 43 – Żel do masażu - wyszczególnienie ilościowe oraz wymagane parametry jakościowe określono w załączniku 4,43 do SWZ
Interne Kennung: 43
Los: LOT-0046
Titel: Część 44 – Elektroda igłowa
Beschreibung: Część 44 – Elektroda igłowa - wyszczególnienie ilościowe oraz wymagane parametry jakościowe określono w załączniku 4,44 do SWZ
Interne Kennung: 44
Los: LOT-0047
Titel: Część 45 – Strzykawka z wtopioną igłą
Beschreibung: Część 45 – Strzykawka z wtopioną igłą - wyszczególnienie ilościowe oraz wymagane parametry jakościowe określono w załączniku 4,45 do SWZ
Interne Kennung: 45
Los: LOT-0048
Titel: Część 46 – Wkłucie centralne
Beschreibung: Część 46 – Wkłucie centralne - wyszczególnienie ilościowe oraz wymagane parametry jakościowe określono w załączniku 4,46 do SWZ
Interne Kennung: 46
Los: LOT-0049
Titel: Część 47 – Retraktor i protektor do ran
Beschreibung: Część 47 – Retraktor i protektor do ran - wyszczególnienie ilościowe oraz wymagane parametry jakościowe określono w załączniku 4,47 do SWZ
Interne Kennung: 47
Los: LOT-0050
Titel: Część 48 – Gaz, trepan próżniowy
Beschreibung: Część 48 – Gaz, trepan próżniowy - wyszczególnienie ilościowe oraz wymagane parametry jakościowe określono w załączniku 4,48 do SWZ
Interne Kennung: 48
Los: LOT-0051
Titel: Część 49 – Gaz okulistyczny
Beschreibung: Część 49 – Gaz okulistyczny - wyszczególnienie ilościowe oraz wymagane parametry jakościowe określono w załączniku 4,49 do SWZ
Interne Kennung: 49
Los: LOT-0052
Titel: Część 50 – Sprzęt do żywienia
Beschreibung: Część 50 – Sprzęt do żywienia - wyszczególnienie ilościowe oraz wymagane parametry jakościowe określono w załączniku 4,50 do SWZ
Interne Kennung: 50
Los: LOT-0053
Titel: Część 51 – Sprzęt do biopsji gruboigłowej
Beschreibung: Część 51 – Sprzęt do biopsji gruboigłowej - wyszczególnienie ilościowe oraz wymagane parametry jakościowe określono w załączniku 4,51 do SWZ
Interne Kennung: 51
Los: LOT-0054
Titel: Część 52 – Sprzęt do aspiratora
Beschreibung: Część 52 – Sprzęt do aspiratora - wyszczególnienie ilościowe oraz wymagane parametry jakościowe określono w załączniku 4,52 do SWZ
Interne Kennung: 52
Los: LOT-0055
Titel: Część 53 – Drenaż chirurgiczny
Beschreibung: Część 53 – Drenaż chirurgiczny - wyszczególnienie ilościowe oraz wymagane parametry jakościowe określono w załączniku 4,53 do SWZ
Interne Kennung: 53