2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup sprzętu do OWIT
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup sprzętu do OWIT w zakresie szczegółowo opisanym w Załączniku nr 1 do SWZ. Przedmiot zamówienia obejmuje: a) Przedmiot zamówienia obejmuje również transport, montaż oraz uruchomienie. b) Szczegółowo opis przedmiotu zamówienia został opisany w załączniku nr 1 do SWZ – specyfikacji dostaw. c) Zamawiający informuje, że każdy oferowany sprzęt, a także związane z nimi oprogramowanie muszą być fabrycznie nowe. d) Dostarczany sprzęt, a także oprogramowanie i elementy towarzyszące będące przedmiotem zamówienia muszą być zgodne z obowiązującymi normami i posiadać wymagane atesty, certyfikaty, aprobaty techniczne, deklaracje zgodności wbudowanych materiałów, świadectwa bezpieczeństwa, homologacje, licencje itp. e) Dokumenty, o których mowa w pkt. d) Wykonawca jest zobowiązany dostarczyć Zamawiającemu w jednym egzemplarzu nie później niż w dniu zgłoszenia przez Wykonawcę gotowości do odbioru. f) Wykonawca nie jest zobowiązany do dostarczenia wraz z ofertą kart technicznych/kart katalogowych określających dane techniczne oraz parametry oferowanego sprzętu. Wykonawca przedłoży te dokumenty na etapie dostawy wraz ze sprzętem. W przypadku dostarczenia sprzętu, które nie będzie spełniało wymagań Zamawiającego określonych w załączniku nr 1 do swz – opisie przedmiotu zamówienia, Zamawiający uzna, że sprzęt nie został dostarczony. g) Zamawiający dopuszcza przedstawienie ofert na sprzęt będące przedmiotem zamówienia o równoważnych lub lepszych parametrach, zgodnie z ustawą Prawo zamówień publicznych. Wykonawca, który powołuje się na rozwiązania równoważne opisywanym przez Zamawiającego, jest obowiązany wykazać, że oferowane przez niego dostawy spełniają wymagania określone przez Zamawiającego. h) Występujące w załączniku nr 1 modele sprzętu, urządzeń, oprogramowania wymienione z nazwy ( o ile występują) nie są obligatoryjne dla Wykonawcy, który może przyjąć do wyceny inny model sprzętu, urządzenia i oprogramowania spełniający parametry techniczne i wymagania wyspecyfikowane przez Zamawiającego. i) W ramach realizacji przedmiotu zamówienia Wykonawca dokona: - dostawy i montażu dostarczonego sprzętu zgodnie z zapisami SWZ, instrukcją producenta i obowiązującymi w tym względzie przepisami i normami, - uruchomienia dostarczonego sprzętu oraz zainstalowanie odpowiedniego oprogramowania niezbędnego do prawidłowej pracy przedmiotu zamówienia. Jeżeli jakikolwiek sprzęt, urządzenie czy inne elementy są uszkodzone lub uległy uszkodzeniu podczas transportu, montażu zostaną przez wykonawcę wymienione na nowe lub naprawione przed zgłoszeniem zakończenia dostaw do odbioru, - przeprowadzenie instruktażu z obsługi sprzętu dla pracowników użytkownika, tam gdzie jest to niezbędne. - wszystkie odpady powstałe podczas realizacji zamówienia Wykonawca jest zobowiązany usunąć i zagospodarować na własny koszt. Wszystkie zniszczenia w budynku powstałe podczas dostawy i montażu z winy Wykonawcy będą usuwane przez niego bezpłatnie lub przez Zamawiającego lub Użytkownika na jego koszt. - Wykonawca powiadomi Zamawiającego z 7-dniowym wyprzedzeniem o dacie dostawy i montażu sprzętu. - Wykonawca jest zobowiązany w cenie ofertowej uwzględnić wszystkie koszty niezbędne do prawidłowej realizacji zamówienia. - Zamawiający wymaga udzielenia min. 12 miesięcznej gwarancji na całość przedmiotu zamówienia. UWAGA: Zamawiający informuje, że przedmiotem dostawy są wyroby medyczne, w związku z tym właściwą stawką podatku VAT jest stawka 8% i taką należy przyjąć do wyceny. Zamówienie nie dokonuje podziału zamówienia na części: Przedmiotem zamówienia jest c-eye system wraz ze statywem. Szczegółowy zakres dostawy jest opisany w załączniku nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: PCPR.261.37.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33196200 Hilfsmittel für Behinderte
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 4.1. Przedmiotem zamówienia jest zakup sprzętu do OWIT w zakresie szczegółowo opisanym w Załączniku nr 1 do SWZ. 4.2 Przedmiot zamówienia obejmuje: a) Przedmiot zamówienia obejmuje również transport, montaż oraz uruchomienie. b) Szczegółowo opis przedmiotu zamówienia został opisany w załączniku nr 1 do SWZ – specyfikacji dostaw. c) Zamawiający informuje, że każdy oferowany sprzęt, a także związane z nimi oprogramowanie muszą być fabrycznie nowe. d) Dostarczany sprzęt, a także oprogramowanie i elementy towarzyszące będące przedmiotem zamówienia muszą być zgodne z obowiązującymi normami i posiadać wymagane atesty, certyfikaty, aprobaty techniczne, deklaracje zgodności wbudowanych materiałów, świadectwa bezpieczeństwa, homologacje, licencje itp. e) Dokumenty, o których mowa w pkt. d) Wykonawca jest zobowiązany dostarczyć Zamawiającemu w jednym egzemplarzu nie później niż w dniu zgłoszenia przez Wykonawcę gotowości do odbioru. f) Wykonawca nie jest zobowiązany do dostarczenia wraz z ofertą kart technicznych/kart katalogowych określających dane techniczne oraz parametry oferowanego sprzętu. Wykonawca przedłoży te dokumenty na etapie dostawy wraz ze sprzętem. W przypadku dostarczenia sprzętu, które nie będzie spełniało wymagań Zamawiającego określonych w załączniku nr 1 do swz – opisie przedmiotu zamówienia, Zamawiający uzna, że sprzęt nie został dostarczony. g) Zamawiający dopuszcza przedstawienie ofert na sprzęt będące przedmiotem zamówienia o równoważnych lub lepszych parametrach, zgodnie z ustawą Prawo zamówień publicznych. Wykonawca, który powołuje się na rozwiązania równoważne opisywanym przez Zamawiającego, jest obowiązany wykazać, że oferowane przez niego dostawy spełniają wymagania określone przez Zamawiającego. h) Występujące w załączniku nr 1 modele sprzętu, urządzeń, oprogramowania wymienione z nazwy ( o ile występują) nie są obligatoryjne dla Wykonawcy, który może przyjąć do wyceny inny model sprzętu, urządzenia i oprogramowania spełniający parametry techniczne i wymagania wyspecyfikowane przez Zamawiającego. i) W ramach realizacji przedmiotu zamówienia Wykonawca dokona: - dostawy i montażu dostarczonego sprzętu zgodnie z zapisami SWZ, instrukcją producenta i obowiązującymi w tym względzie przepisami i normami, - uruchomienia dostarczonego sprzętu oraz zainstalowanie odpowiedniego oprogramowania niezbędnego do prawidłowej pracy przedmiotu zamówienia. Jeżeli jakikolwiek sprzęt, urządzenie czy inne elementy są uszkodzone lub uległy uszkodzeniu podczas transportu, montażu zostaną przez wykonawcę wymienione na nowe lub naprawione przed zgłoszeniem zakończenia dostaw do odbioru, - przeprowadzenie instruktażu z obsługi sprzętu dla pracowników użytkownika, tam gdzie jest to niezbędne. - wszystkie odpady powstałe podczas realizacji zamówienia Wykonawca jest zobowiązany usunąć i zagospodarować na własny koszt. Wszystkie zniszczenia w budynku powstałe podczas dostawy i montażu z winy Wykonawcy będą usuwane przez niego bezpłatnie lub przez Zamawiającego lub Użytkownika na jego koszt. - Wykonawca powiadomi Zamawiającego z 7-dniowym wyprzedzeniem o dacie dostawy i montażu sprzętu. - Wykonawca jest zobowiązany w cenie ofertowej uwzględnić wszystkie koszty niezbędne do prawidłowej realizacji zamówienia. - Zamawiający wymaga udzielenia min. 12 miesięcznej gwarancji na całość przedmiotu zamówienia. UWAGA: Zamawiający informuje, że przedmiotem dostawy są wyroby medyczne, w związku z tym właściwą stawką podatku VAT jest stawka 8% i taką należy przyjąć do wyceny.