684690-2025 - Wettbewerb
Polen – Bauaufsicht – Pełnienie funkcji nadzoru inwestorskiego nad realizacją zadania pn. „Roboty budowlano - konserwatorskie, roboty instalacyjne oraz zagospodarowanie terenu zlokalizowanego przy ul. Jana Pawła II 8 w Kielcach”
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Pełnienie funkcji nadzoru inwestorskiego nad realizacją zadania pn. „Roboty budowlano - konserwatorskie, roboty instalacyjne oraz zagospodarowanie terenu zlokalizowanego przy ul. Jana Pawła II 8 w Kielcach”
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na świadczeniu w pełnym zakresie funkcji Nadzoru Inwestorskiego z kompleksowym wielobranżowym nadzorem inwestorskim nad realizacją zadań pn.: „Roboty budowlano - konserwatorskie, roboty instalacyjne oraz zagospodarowanie terenu zlokalizowanego przy ul. Jana Pawła II 8 w Kielcach realizowanego w ramach projektu „Żeromski odNowa. Modernizacja budynków willi dyrektora kieleckiego Gimnazjum Rządowego wraz ze zmianą sposobu użytkowania na potrzeby Muzeum Stefana Żeromskiego, oddziału Muzeum Narodowego w Kielcach” nr FENX.07.01-IP.04-0024/24 w ramach działania FENX. 07.01 Infrastruktura kultury i turystyki kulturowej priorytet FENX. 07 Kultura Programu Fundusze Europejskie na Infrastrukturę, Klimat, Środowisko 2021-2027. 2. Przedmiot zamówienia obejmuje pełnienie funkcji Nadzoru Inwestorskiego wraz z kompleksowym wielobranżowym nadzorem inwestorskim nad całym procesem inwestycyjnym związanym z Robotami budowlano - konserwatorskimi, robotami instalacyjnymi oraz zagospodarowaniem terenu zlokalizowanego przy ul. Jana Pawła II 8 oraz nadzór na dobrem, sprawdzeniem zgodności dostarczonego wyposażenia multimediów oraz jego zainstalowaniem zwany dalej „Nadzorem Inwestorskim”, lub „Inspektorem nadzoru inwestorskiego”. 3. Nadzorowany przedmiot zamówienia obejmuje wykonanie przebudowy budynków willi dyrektora gimnazjum rządowego w Kielcach przy ul. Jana Pawła II 8 w Kielcach związanej ze: zmianą sposobu użytkowania na Muzeum Stefana Żeromskiego w Kielcach oraz budową łącznika budynków A i C, rozbudową, przebudową i częściową nadbudową budynku C, budową tarasu naziemnego przy budynku B oraz zmianą sposobu użytkowania tego budynku na sklepik muzealny z kawiarnią o powierzchni sprzedaży do 80 m2, wraz z zagospodarowaniem terenu oraz dostawą i konfiguracją systemu multimedialnego. 4. Zgodnie z niniejszym zamówieniem Wykonawca musi dysponować niezbędnymi zasobami osobowymi o odpowiednich uprawnieniach, tj .: - branży konstrukcyjno-budowlanej; - branży elektrycznej; - branżach telekomunikacyjnych; - branży sanitarnej; - branży drogowej. Oraz osoby posiadające wiedzę i doświadczenie; - prac konserwatorskich - specjalista ds. elektroakustycznych W/w osoby muszą posiadać niezbędne do wykonania zamówienia kwalifikacje zawodowe (jeżeli są wymagane prawem), tj. uprawnienia budowlane, o których mowa w ustawie z dnia 7 lipca 1994 roku – Prawo budowlane (dalej Prawo Budowlane) oraz w Rozporządzeniu Ministra Inwestycji i Rozwoju z dnia 29 kwietnia 2019 roku w sprawie przygotowania zawodowego do wykonywania samodzielnych funkcji technicznych w budownictwie lub odpowiadające im ważne uprawnienia budowlane wydane na podstawie uprzednio obowiązujących przepisów prawa lub odpowiednich przepisów obowiązujących na terenie kraju, w którym Wykonawca ma siedzibę lub miejsce zamieszkania, uznanych przez właściwy organ, zgodnie z ustawą z dnia 22 grudnia 2015 roku o zasadach uznawania kwalifikacji zawodowych nabytych w państwach członkowskich Unii Europejskiej (tj. Dz. U. z 2023r. poz. 334) lub zamierzający świadczyć usługi transgraniczne w rozumieniu przepisów tej ustawy oraz art. 20a ustawy z dnia 15 grudnia 2000 roku o samorządach zawodowych architektów oraz inżynierów budownictwa (tj. Dz. U. z 2019r. poz. 1117) – o ile ich zakres odpowiada zakresowi wymaganych uprawnień lub jest szerszy oraz wymagane wykształcenie i doświadczenie. Zadaniem Nadzoru Inwestorskiego jest dopełnienie wszystkich obowiązków, wynikających z Umowy z Wykonawcą oraz Prawa budowlanego, w związku z kompleksowym, wielobranżowym nadzorem inwestorskim nad przebudową willi dyrektora gimnazjum rządowego w Kielcach, położonej przy ul. Jana Pawła II 8. Szczegółowy zakres robót określa Załącznik do umowy. 5. Obowiązki Nadzoru Inwestorskiego opisane w SWZ odnoszą się również do postępowań związanych z dostawą i konfiguracją systemu multimedialnego oraz dostawami sprzętu i wyposażenia, w zakresie niezbędnym do kompleksowej i spójnej z dokumentacją projektową realizacji całej inwestycji związanej z przebudową budynków willi dyrektora gimnazjum rządowego w Kielcach przy ul. Jana Pawła II 8.
Interne Kennung: AIB.261.2.10.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71520000 Bauaufsicht
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71247000 Beaufsichtigung der Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001