2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kompleksowy Program Ubezpieczenia Szczecińskiego Przedsiębiorstwa Autobusowego ,,Dąbie'' Sp. z o.o. w Szczecinie na lata 2026-2027
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest „Kompleksowy Program Ubezpieczenia Szczecińskiego Przedsiębiorstwa Autobusowego ,,Dąbie'' Sp. z o.o. w Szczecinie na lata 2026-2027”. 2.Rodzaj zamówienia: usługa. 3. Przedmiot zamówienia sklasyfikowany jest we Wspólnym Słowniku Zamówień -kod CPV: 66510000-8 - usługi ubezpieczeniowe, 3.1. 66515000-3 - usługi ubezpieczenia od uszkodzenia lub utraty, 3.2. 66516000-0 - usługi ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej, 3.3. 66516500-5 - usługi ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej w związku z wykonywanym zawodem 3.4. 66516100-1 - usługi ubezpieczenia pojazdów mechanicznych od odpowiedzialności cywilnej 3.5. 66514110-0 - usługi ubezpieczeń pojazdów mechanicznych 3.6. 66512100-3 usługi ubezpieczenia od następstw nieszczęśliwych wypadków, 4. Przedmiot zamówienia nie został podzielony na części. Ubezpieczenie obejmuje: 4.1. ubezpieczenie mienia od wszystkich ryzyk, w tym ubezpieczenie: a) mienia od kradzieży z włamaniem i rabunku, b) szyb oraz innych przedmiotów szklanych, 4.2. ubezpieczenie sprzętu elektronicznego od wszystkich ryzyk (EEI) 4.3. ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzenia działalności i posiadania mienia, 4.4. ubezpieczenie komunikacyjne: ubezpieczenie obowiązkowe odpowiedzialności cywilnej posiadaczy pojazdów mechanicznych (OC p.p.m.), ubezpieczenie autocasco (AC, AC/KR), ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków kierowcy i pasażerów pojazdów mechanicznych (NNW). 5. Szczegółowe informacje na temat przedmiotu zamówienia znajdują się w Załączniku nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia – część niejawna. 6. Zamawiający nie przewiduje możliwości zastosowania prawa opcji. 7. Zamawiający nie przewiduje możliwości udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust.1 pkt.7 pzp.
Vorherige Bekanntmachung: 676401-2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66510000 Versicherungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: jest „Kompleksowy Program Ubezpieczenia Szczecińskiego Przedsiębiorstwa Autobusowego ,,Dąbie'' Sp. z o.o. w Szczecinie na lata 2026-2027”.
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest „Kompleksowy Program Ubezpieczenia Szczecińskiego Przedsiębiorstwa Autobusowego ,,Dąbie'' Sp. z o.o. w Szczecinie na lata 2026-2027”. 2.Rodzaj zamówienia: usługa. 3.Przedmiot zamówienia sklasyfikowany jest we Wspólnym Słowniku Zamówień kod CPV: 66510000-8 - usługi ubezpieczeniowe, 3.1. 66515000-3 - usługi ubezpieczenia od uszkodzenia lub utraty, 3.2. 66516000-0 - usługi ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej, 3.3. 66516500-5 - usługi ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej w związku z wykonywanym zawodem 3.4. 66516100-1 - usługi ubezpieczenia pojazdów mechanicznych od odpowiedzialności cywilnej 3.5. 66514110-0 - usługi ubezpieczeń pojazdów mechanicznych 3.6. 66512100-3 usługi ubezpieczenia od następstw nieszczęśliwych wypadków, 4.Przedmiot zamówienia nie został podzielony na części. Ubezpieczenie obejmuje: 4.1. ubezpieczenie mienia od wszystkich ryzyk, w tym ubezpieczenie: a) mienia od kradzieży z włamaniem i rabunku, b) szyb oraz innych przedmiotów szklanych, 4.2. ubezpieczenie sprzętu elektronicznego od wszystkich ryzyk (EEI) 4.3. ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzenia działalności i posiadania mienia, 4.4. ubezpieczenie komunikacyjne: ubezpieczenie obowiązkowe odpowiedzialności cywilnej posiadaczy pojazdów mechanicznych (OC p.p.m.), ubezpieczenie autocasco (AC, AC/KR), ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków kierowcy i pasażerów pojazdów mechanicznych (NNW). 5.Szczegółowe informacje na temat przedmiotu zamówienia znajdują się w Załączniku nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia – część niejawna. 6.Zamawiający nie przewiduje możliwości zastosowania prawa opcji. 7.Zamawiający nie przewiduje możliwości udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust.1 pkt.7 pzp.