2. Verfahren
Verfahren
Titel: Vybavení nové školy na Komenského náměstí – interaktivní tabule a televize
Beschreibung: 4.1.1. Předmětem veřejné zakázky jsou dodávky a související plnění pro interaktivních tabule a televize v nově vznikající škole. Předmětem této VZ není dodávka ani instalace křídové tabule ve venkovní učebně. 4.1.2. Předmět veřejné zakázky je specifikován touto textovou částí zadávací dokumentace včetně všech příloh, zejména technickou specifikací a položkovým rozpočtem, které tvoří přílohu této textové části zadávací dokumentace („zadávací dokumentace“).
Interne Kennung: VZ 23/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Jedná se o nadlimitní veřejnou zakázku ve smyslu § 25 zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek, ve znění pozdějších předpisů, („ZZVZ“), zadávanou v otevřeném řízení podle § 56 ZZVZ, („veřejná zakázka“).
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30195200 Elektronische Copyboards oder Zubehör
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 4.1.1. Předmětem veřejné zakázky jsou dodávky a související plnění pro interaktivních tabule a televize v nově vznikající škole. Předmětem této VZ není dodávka ani instalace křídové tabule ve venkovní učebně. 4.1.2. Předmět veřejné zakázky je specifikován touto textovou částí zadávací dokumentace včetně všech příloh, zejména technickou specifikací a položkovým rozpočtem
Zusätzliche Einstufung (cpv): 92225000 Interaktives Fernsehen