See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Udzielenie kredytu bankowego długoterminowego dla Gminy Ostrów Wielkopolski", Gmina Ostrów Wielkopolski, woj. wielkopolskie
Beschreibung: „Udzielenie kredytu bankowego długoterminowego dla Gminy Ostrów Wielkopolski", Gmina Ostrów Wielkopolski, woj. wielkopolskie Opis: Przedmiotem zamówienia jest udzielenie kredytu bankowego długoterminowego w kwocie 11.605.425,00 zł na pokrycie wcześniej zaciągniętych zobowiązań oraz sfinansowanie planowanego deficytu gminy. Okres spłaty rat kapitałowych kredytu: grudzień 2025r. – grudzień 2038 r. Bank postawi do dyspozycji Zamawiającego kredyt niezwłocznie po zawarciu umowy, jednak nie później niż do 22.12.2025 r. Planowany termin zawarcia umowy: październik 2025 roku. Zamawiający nie przewiduje możliwości spłaty rat kredytu w walutach obcych. Wszelkie naliczenia pomiędzy Wykonawcą a Zamawiającym będą dokonywane w złotych polskich (PLN). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: GK-PZ.271.1.11.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66113000 Kreditgewährung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest udzielenie kredytu bankowego długoterminowego w kwocie 11.605.425,00 zł na pokrycie wcześniej zaciągniętych zobowiązań oraz sfinansowanie planowanego deficytu gminy. Okres spłaty rat kapitałowych kredytu: grudzień 2025r. – grudzień 2038 r. Bank postawi do dyspozycji Zamawiającego kredyt niezwłocznie po zawarciu umowy, jednak nie później niż do 22.12.2025 r. Planowany termin zawarcia umowy: październik 2025 roku. Zamawiający nie przewiduje możliwości spłaty rat kredytu w walutach obcych. Wszelkie naliczenia pomiędzy Wykonawcą a Zamawiającym będą dokonywane w złotych polskich (PLN). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: IGK-PZ.271.1.11.2025