2. Verfahren
Verfahren
Titel: DOSTAWA APARATURY MEDYCZNEJ NA POTRZEBY ODDZIAŁU GINEKOLOGICZNEGO, ODDZIAŁU UROLOGICZNEGO I PORADNI UROLOGICZNEJ, ODDZIAŁU CHORÓB PŁUC ORAZ PRACOWNI ENDOSKOPII
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest DOSTAWA APARATURY MEDYCZNEJ NA POTRZEBY ODDZIAŁU GINEKOLOGICZNEGO, ODDZIAŁU UROLOGICZNEGO I PORADNI UROLOGICZNEJ, ODDZIAŁU CHORÓB PŁUC ORAZ PRACOWNI ENDOSKOPII; W RAMACH PRZEDSIĘWZIĘCIA PN. „POPRAWA EFEKTYWNOŚCI FUNKCJONOWANIA, DOSTĘPNOŚCI I JAKOŚCI UDZIELANYCH ŚWIADCZEŃ W ZAKRESIE ONKOLOGII PRZEZ SZPITAL SPECJALISTYCZNY IM. J. K. ŁUKOWICZA W CHOJNICACH” REALIZOWANEGO W RAMACH KRAJOWEGO PLANU ODBUDOWY I ZWIĘKSZENIA ODPORNOŚCI: KOMPONENT D „EFEKTYWNOŚĆ, DOSTĘPNOŚĆ I JAKOŚĆ SYSTEMU OCHRONY ZDROWIA” Inwestycja D1.1.1 „Rozwój i modernizacja infrastruktury centrów opieki wysokospecjalistycznej i innych podmiotów leczniczych”, określona szczegółowo w Opisie Przedmiotu Zamówienia (OPZ)/ Formularzu asortymentowo - cenowym - Załącznik nr 2 do SWZ oraz Formularzu parametrów technicznych – Załącznik nr 3 do SWZ.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte, 33112200 Ultraschallanlage, 33182100 Defibrillator, 38423100 Manometer, 33111000 Röntgengeräte
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest DOSTAWA APARATURY MEDYCZNEJ NA POTRZEBY ODDZIAŁU GINEKOLOGICZNEGO, ODDZIAŁU UROLOGICZNEGO I PORADNI UROLOGICZNEJ, ODDZIAŁU CHORÓB PŁUC ORAZ PRACOWNI ENDOSKOPII; W RAMACH PRZEDSIĘWZIĘCIA PN. „POPRAWA EFEKTYWNOŚCI FUNKCJONOWANIA, DOSTĘPNOŚCI I JAKOŚCI UDZIELANYCH ŚWIADCZEŃ W ZAKRESIE ONKOLOGII PRZEZ SZPITAL SPECJALISTYCZNY IM. J. K. ŁUKOWICZA W CHOJNICACH” REALIZOWANEGO W RAMACH KRAJOWEGO PLANU ODBUDOWY I ZWIĘKSZENIA ODPORNOŚCI: KOMPONENT D „EFEKTYWNOŚĆ, DOSTĘPNOŚĆ I JAKOŚĆ SYSTEMU OCHRONY ZDROWIA” Inwestycja D1.1.1 „Rozwój i modernizacja infrastruktury centrów opieki wysokospecjalistycznej i innych podmiotów leczniczych”, określona szczegółowo w Opisie Przedmiotu Zamówienia (OPZ)/ Formularzu asortymentowo - cenowym - Załącznik nr 2 do SWZ oraz Formularzu parametrów technicznych – Załącznik nr 3 do SWZ
Interne Kennung: FZAP-380-18/25