See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa analizatora termomechanicznego i wysokociśnieniowego różnicowego kalorymetru skaningowego.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa: 1.1. część 1: analizatora termomechanicznego; 1.2. część 2: wysokociśnieniowego różnicowego kalorymetru skaningowego. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (lista wymagań) został zawarty w Załączniku nr 1 do SWZ. 3. Urządzenie musi być fabrycznie nowe, wolne od wad fizycznych i prawnych. 4. Realizacja zamówienia ma odbywać się z należytą starannością i zgodnie ze wszystkimi wymogami zawartymi w SWZ z załącznikami. 5. Transport przedmiotu zamówienia będzie odbywać się na koszt i ryzyko Wykonawcy. Koszty transportu wraz z wniesieniem do wskazanego miejsca w siedzibie Zamawiającego należy uwzględnić w cenie oferty. Zamawiający z tego tytułu nie poniesie dodatkowych kosztów. 6. W cenie oferty wymagany jest montaż, uruchomienie oraz kalibracja przedmiotu zamówienia. 7. Zamawiający wymaga udzielenia gwarancji na dostarczony przedmiot zamówienia na okres nie krótszy niż: 24 miesiące; okres liczony od dnia podpisania protokołu odbioru przez obydwie Strony bez zastrzeżeń. Wykonawca musi zapewnić autoryzowany serwis z komunikacją z inżynierem serwisu w języku angielskim i/lub polskim w całym okresie trwania gwarancji. Dopuszcza się, aby serwis był prowadzony przez producenta lub podmiot będący serwisem autoryzowanym przez producenta dostarczonego produktu. Gwarancja realizowana będzie w siedzibie Zamawiającego. W razie konieczności dokonania naprawy poza siedzibą Zamawiającego Wykonawca przeprowadzi wszelkie czynności związane z wysyłką, naprawą, odbiorem oraz ponowną instalacją urządzenia na swój koszt oraz we własnym zakresie. 9. Zamawiający wymaga przeprowadzenia szkolenia z obsługi urządzenia w siedzibie Zamawiającego w wymiarze co najmniej dwóch dni, w wymiarze co najmniej 5 godzin dziennie dla co najmniej dwóch pracowników Zamawiającego, którego początek nastąpi najpóźniej w dniu oddania urządzenia do użytkowania. Koszty przeprowadzenia szkolenia należy uwzględnić w cenie oferty. Zamawiający z tego tytułu nie poniesie dodatkowych kosztów.
Vorherige Bekanntmachung: 447160-2025
Interne Kennung: ZP/01/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser)
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38434100 Ausdehnungsanalysegeräte, 38418000 Kalorimeter
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa analizatora termomechanicznego.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa: - część 1: analizatora termomechanicznego; 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (lista wymagań) został zawarty w Załączniku nr 1 do SWZ. 3. Urządzenie musi być fabrycznie nowe, wolne od wad fizycznych i prawnych. 4. Realizacja zamówienia ma odbywać się z należytą starannością i zgodnie ze wszystkimi wymogami zawartymi w SWZ z załącznikami. 5. Transport przedmiotu zamówienia będzie odbywać się na koszt i ryzyko Wykonawcy. Koszty transportu wraz z wniesieniem do wskazanego miejsca w siedzibie Zamawiającego należy uwzględnić w cenie oferty. Zamawiający z tego tytułu nie poniesie dodatkowych kosztów. 6. W cenie oferty wymagany jest montaż, uruchomienie oraz kalibracja przedmiotu zamówienia. 7. Zamawiający wymaga udzielenia gwarancji na dostarczony przedmiot zamówienia na okres nie krótszy niż: 24 miesiące; okres liczony od dnia podpisania protokołu odbioru przez obydwie Strony bez zastrzeżeń. Wykonawca musi zapewnić autoryzowany serwis z komunikacją z inżynierem serwisu w języku angielskim i/lub polskim w całym okresie trwania gwarancji. Dopuszcza się, aby serwis był prowadzony przez producenta lub podmiot będący serwisem autoryzowanym przez producenta dostarczonego produktu. Gwarancja realizowana będzie w siedzibie Zamawiającego. W razie konieczności dokonania naprawy poza siedzibą Zamawiającego Wykonawca przeprowadzi wszelkie czynności związane z wysyłką, naprawą, odbiorem oraz ponowną instalacją urządzenia na swój koszt oraz we własnym zakresie. 9. Zamawiający wymaga przeprowadzenia szkolenia z obsługi urządzenia w siedzibie Zamawiającego w wymiarze co najmniej dwóch dni, w wymiarze co najmniej 5 godzin dziennie dla co najmniej dwóch pracowników Zamawiającego, którego początek nastąpi najpóźniej w dniu oddania urządzenia do użytkowania. Koszty przeprowadzenia szkolenia należy uwzględnić w cenie oferty. Zamawiający z tego tytułu nie poniesie dodatkowych kosztów.
Interne Kennung: Część 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38434100 Ausdehnungsanalysegeräte
Menge: 1 Stück
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający nie przewiduje prawa opcji.
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa wysokociśnieniowego różnicowego kalorymetru skaningowego.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa: - część 2: wysokociśnieniowego różnicowego kalorymetru skaningowego. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (lista wymagań) został zawarty w Załączniku nr 1 do SWZ. 3. Urządzenie musi być fabrycznie nowe, wolne od wad fizycznych i prawnych. 4. Realizacja zamówienia ma odbywać się z należytą starannością i zgodnie ze wszystkimi wymogami zawartymi w SWZ z załącznikami. 5. Transport przedmiotu zamówienia będzie odbywać się na koszt i ryzyko Wykonawcy. Koszty transportu wraz z wniesieniem do wskazanego miejsca w siedzibie Zamawiającego należy uwzględnić w cenie oferty. Zamawiający z tego tytułu nie poniesie dodatkowych kosztów. 6. W cenie oferty wymagany jest montaż, uruchomienie oraz kalibracja przedmiotu zamówienia. 7. Zamawiający wymaga udzielenia gwarancji na dostarczony przedmiot zamówienia na okres nie krótszy niż: 24 miesiące; okres liczony od dnia podpisania protokołu odbioru przez obydwie Strony bez zastrzeżeń. Wykonawca musi zapewnić autoryzowany serwis z komunikacją z inżynierem serwisu w języku angielskim i/lub polskim w całym okresie trwania gwarancji. Dopuszcza się, aby serwis był prowadzony przez producenta lub podmiot będący serwisem autoryzowanym przez producenta dostarczonego produktu. Gwarancja realizowana będzie w siedzibie Zamawiającego. W razie konieczności dokonania naprawy poza siedzibą Zamawiającego Wykonawca przeprowadzi wszelkie czynności związane z wysyłką, naprawą, odbiorem oraz ponowną instalacją urządzenia na swój koszt oraz we własnym zakresie. 9. Zamawiający wymaga przeprowadzenia szkolenia z obsługi urządzenia w siedzibie Zamawiającego w wymiarze co najmniej dwóch dni, w wymiarze co najmniej 5 godzin dziennie dla co najmniej dwóch pracowników Zamawiającego, którego początek nastąpi najpóźniej w dniu oddania urządzenia do użytkowania. Koszty przeprowadzenia szkolenia należy uwzględnić w cenie oferty. Zamawiający z tego tytułu nie poniesie dodatkowych kosztów.
Interne Kennung: Część 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38418000 Kalorimeter