684899-2025 - Wettbewerb
Polen – Diverse Düngemittel – Nawóz potasowo-magnezowy KORN KALI lub równoważny
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelNawóz potasowo-magnezowy KORN KALI lub równoważny
BeschreibungNawóz potasowo-magnezowy KORN KALI lub równoważny w ilości 168 ton. Opis przedmiotu zamówienia – parametry techniczne i jakościowe wymagane dla produktu równoważnego: Nawóz potasowo-magnezowy granulowany. Nawóz pozyskiwany ze złoża naturalnego. Granulacja: 95% granuli o wielkości 5mm (lub zbliżonej). Zawartość: K2O 40% tlenek potasu rozpuszczalny w wodzie MgO 6% tlenek magnezu Na2O 4% tlenek sodu S 12% siarka całkowita Na potwierdzenie informacji w/w parametrów jakościowych produktu Zamawiający wymaga załączenia do oferty przedmiotowego środka dowodowego w postaci karty charakterystyki lub inny dokument potwierdzający równoważność produktu. Zamawiający jest podatnikiem podatku rolnego i zamawiany produkt wykorzysta na potrzeby własne.
Interne Kennung269/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24440000 Diverse Düngemittel
5. Los
LosLOT-0001