See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup i dostawa leków
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa leków do magazynu apteki szpitalnej mieszczącej się w siedzibie Szpitala Powiatowego w Rawiczu Sp. z o.o. przy ul. Gen. Grota Roweckiego 6, 63-900 Rawicz. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: NLO-3820-02/PN/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część nr 1 - Zakup i dostawa leków
Interne Kennung: NLO-3820-02/PN/25/1
Los: LOT-0002
Titel: Część nr 2 - zakup i dostawa leków
Interne Kennung: NLO-3820-02/PN/25/2
Los: LOT-0003
Titel: Część nr 3 - zakup i dostawa leków
Interne Kennung: NLO-3820-02/PN/25/3
Los: LOT-0004
Titel: Część nr 4 -zakup i dostawa leków
Interne Kennung: NLO-3820-02/PN/25/4
Los: LOT-0005
Titel: Część nr 5 - zakup i dostawa leków
Interne Kennung: NLO-3820-02/PN/25/5
Los: LOT-0006
Titel: Część nr 6 - zakup i dostawa leków
Interne Kennung: NLO-3820-02/PN/25/6
Los: LOT-0007
Titel: Część nr 7 - zakup i dostawa leków
Interne Kennung: NLO-3820-02/PN/25/7
Los: LOT-0008
Titel: Część nr 8 -zakup i dostawa leków
Interne Kennung: NLO-3820-02/PN/25/8
Los: LOT-0009
Titel: Część nr 9 - zakup i dostawa leków
Interne Kennung: NLO-3820-02/PN/25/9
Los: LOT-0010
Titel: Część nr 10 - zakup i dostawa leków
Interne Kennung: NLO-3820-02/PN/25/10
Los: LOT-0011
Titel: Część nr 11 - zakup i dostawa leków
Interne Kennung: NLO-3820-02/PN/25/11
Los: LOT-0012
Titel: Część nr 12 - zakup i dostawa leków
Interne Kennung: NLO-3820-02/PN/25/12
Los: LOT-0013
Titel: Część nr 13 - zakup i dostawa leków
Interne Kennung: NLO-3820-02/PN/25/13
Los: LOT-0014
Titel: Część nr 14 - zakup i dostawa leków
Interne Kennung: NLO-3820-02/PN/25/14
Los: LOT-0015
Titel: Część nr 15 - zakup i dostawa leków
Interne Kennung: NLO-3820-02/PN/25/15
Los: LOT-0016
Titel: Część nr 16 - zakup i dostawa leków
Interne Kennung: NLO-3820-02/PN/25/16
Los: LOT-0017
Titel: Część nr 17 - zakup i dostawa leków
Interne Kennung: NLO-3820-02/PN/25/17
Los: LOT-0018
Titel: Część nr 18 - zakup i dostawa leków
Interne Kennung: NLO-3820-02/PN/25/18
Los: LOT-0019
Titel: Część nr 19 - zakup i dostawa leków
Interne Kennung: NLO-3820-02/PN/25/19
Los: LOT-0020
Titel: Część nr 20 - zakup i dostawa leków
Interne Kennung: NLO-3820-02/PN/25/20
Los: LOT-0021
Titel: Część nr 21 - zakup i dostawa leków
Interne Kennung: NLO-3820-02/PN/25/21
Los: LOT-0022
Titel: Część nr 22 - zakup i dostawa leków
Interne Kennung: NLO-3820-02/PN/25/22
Los: LOT-0023
Titel: Część nr 23 - zakup i dostawa leków
Interne Kennung: NLO-3820-02/PN/25/23
Los: LOT-0024
Titel: Część nr 24 - zakup i dostawa leków
Interne Kennung: NLO-3820-02/PN/25/24
Los: LOT-0025
Titel: Część nr 25 - zakup i dostawa leków
Interne Kennung: NLO-3820-02/PN/25/25
Los: LOT-0026
Titel: Część nr 26 - zakup i dostawa leków
Interne Kennung: NLO-3820-02/PN/25/26