2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sprzątanie WCT II przy ul. Lubińskiej 53 we Wrocławiu (siłownia i fitness Lubińska, zaplecze sanitarne boiska piłkarskiego Lubińska, biura)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa – sprzątanie, czyli wykonywanie wszystkich czynności związanych z utrzymaniem czystości WCT II przy ul. Lubińskiej 53 we Wrocławiu (siłownia i fitness Lubińska, zaplecze sanitarne boiska piłkarskiego Lubińska, biura).
Vorherige Bekanntmachung: 519251-2025
Interne Kennung: ZP/12/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: art. 138 ust. 2 pkt 2 ustawy Pzp - Konieczność zagwarantowania ciągłości usługi sprzątania obiektu
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001