2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu Miasta Tomaszów Lubelski w 2024 roku - II postępowanie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usług w zakresie odbierania i zagospodarowania odpadów komunalnych z terenu Miasta Tomaszów Lubelski. Zamówienie obejmuje odbiór odpadów komunalnych powstających na nieruchomościach zamieszkałych odebranych „u źródła” jak i zebranych w Punkcie Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych (PSZOK) oraz z koszy ulicznych rozmieszczonych na terenie Miasta Tomaszów Lubelski. Szacunkowa ilość posesji jednorodzinnych do obsługi w zakresie odbioru i zagospodarowania odpadów wynosi około 3510 posesji. Szacunkowa ilość posesji wielolokalowych do obsługi w zakresie odbioru i zagospodarowania odpadów wynosi około 100 posesji. Szacunkowa ilość koszy ulicznych do obsługi w zakresie odbioru i zagospodarowania odpadów wynosi około 358 szt.
Interne Kennung: IR.271.13.2023
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Niniejsze postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego prowadzone jest zgodnie z przepisami ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych w trybie przetargu nieograniczonego (art. 132 ustawy Pzp). Zamawiający informuje, iż na podstawie art. 139 ust. 1 ustawy Pzp może najpierw dokonać badania i oceny ofert, a następnie dokonać kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. Oferta musi zawierać następujące oświadczenia i dokumenty: 1) Formularz ofertowy – do wykorzystania wzór (druk), stanowiący Załącznik nr 3 do SWZ (przy czym Wykonawca może sporządzić ofertę wg innego wzorca, powinna ona wówczas obejmować dane wymagane dla oferty w SWZ i załącznikach). 2) Oświadczenie JEDZ, o którym mowa w pkt. 8.1 SWZ; 3) Oświadczenie, o którym mowa w pkt. 8.2 SWZ; 4) Oświadczenie, o którym mowa w pkt. 8.3 SWZ (jeżeli dotyczy); 5) Zobowiązanie lub inne dokumenty, o których mowa w pkt 9.4 SWZ (jeżeli dotyczy); 6) Oświadczenie, o którym mowa w pkt. 9.13 SWZ (jeżeli dotyczy); 7) Potwierdzenie umocowania do działania w imieniu Wykonawcy lub podmiotu udostępniającego zasoby: a) Zamawiający w celu potwierdzenia, że osoba działająca w imieniu Wykonawcy lub podmiotu udostępniającego zasoby jest umocowana do jego reprezentowania, żąda złożenia wraz z ofertą odpisu lub informacji z Krajowego Rejestru Sądowego, Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej lub innego właściwego rejestru; b) Wykonawca lub podmiot udostępniający zasoby nie jest zobowiązany do złożenia dokumentów, o których mowa w lit a), jeżeli Zamawiający może je uzyskać za pomocą bezpłatnych i ogólnodostępnych baz danych, o ile Wykonawca wskazał dane umożliwiające dostęp do tych dokumentów. c) jeżeli w imieniu Wykonawcy lub podmiotu udostępniającego zasoby działa osoba, której umocowanie do jego reprezentowania nie wynika z dokumentów, o których mowa w lit a), Zamawiający żąda od Wykonawcy lub podmiotu udostępniającego zasoby złożenia wraz z ofertą pełnomocnictwa lub innego dokumentu potwierdzającego umocowanie do reprezentowania Wykonawcy. 8) Pełnomocnictwo do reprezentowania Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia w postępowaniu o udzielenie zamówienia albo do reprezentowania ich w postępowaniu i zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego (jeżeli dotyczy).
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 – Odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości na których zamieszkują mieszkańcy w 2024 r.
Beschreibung: Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje usługi na terenie Miasta Tomaszów Lub.: 1) odbioru i zagospodarowania odpadów komunalnych z nieruchomości położonych na terenie Miasta Tomaszów Lubelski, na których zamieszkują mieszkańcy, 2) wyposażenie wszystkich właścicieli nieruchomości zamieszkałych w kontenery, pojemniki, worki na opady komunalne, 3) utworzenie i prowadzenie Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych oraz dodatkowego punktu odbioru przeterminowanych leków.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511300 Müllsammlung, 90513100 Hausmüllbeseitigung, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90533000 Verwaltung von Müllhalden, 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 – Odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych z koszy ulicznych ustawionych na terenie Miasta w 2024 r.
Beschreibung: Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje usługi: 1) odbioru i zagospodarowania odpadów komunalnych z koszy ulicznych ustawionych na terenie Miasta Tomaszów Lubelski, 2) interwencyjne usuwanie i zagospodarowywanie odpadów z koszy ulicznych po imprezach organizowanych przez Miasto,
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511300 Müllsammlung, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90533000 Verwaltung von Müllhalden, 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen