See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa materiałów kardiologicznych do zabiegów sercowych wraz z dzierżawą urządzenia.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa materiałów kardiologicznych do zabiegów sercowych wraz z dzierżawą urządzenia. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera arkusz cenowy (zał. nr 1a do SWZ). Opis ten należy odczytywać wraz z ewentualnymi zmianami treści SWZ, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na zapytania Wykonawców. Podane ilości są szacunkowym zapotrzebowaniem i służą do obliczenia ceny oferty (tj. ustalenia maksymalnego wynagrodzenia wykonawcy). Zamawiający zastrzega sobie prawo rezygnacji z zakupu części asortymentu wynikającej z braku lub zmniejszenia zapotrzebowania.
Interne Kennung: DFP.271.159.2025.ADB
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 1
Beschreibung: 1. Sterylna jednorazowa osłona - 4500 sztuk 2. Przewody wodne - 1 350 sztuk 3. Rozdzielacze sygnału 'typ Y' - 30 sztuk
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: 2
Beschreibung: 1. Kardiowerter defibrylator resynchronizujący z kompletem elektrod i cewników - 450 sztuk
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: 3
Beschreibung: Rozrusznik podstawowy resynchronizujący ze złączem lewokomorowym IS-1 - 270 sztuk
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: 4
Beschreibung: 1. Rozrusznik RESYNCHRONIOZUJĄCY do stymulacji lewokomorowej dwupunktowej, przystosowany do badania rezonansem, z kompletem elektrod i cewników - 150 sztuk
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: 5
Beschreibung: 1. Kardiowerter defibrylator jednojamowy (VVI) wraz z elektrodą: 1) Typ A - 180 sztuk 2) Typ B - 30 sztuk
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Titel: 6
Beschreibung: 1. Kardiowerter defibrylator DDD z kompletem elektrod: 1) Typ A - 210 sztuk 2) Typ B - 180 sztuk
Interne Kennung: 6
Los: LOT-0007
Titel: 7
Beschreibung: 1. Rozrusznik dwujamowy (DDDR) z kompletem elektrod - 1 650 sztuk 2. Złącze obrotowe - 100 sztuk
Interne Kennung: 7
Los: LOT-0008
Titel: 8
Beschreibung: 1. Rozrusznik jednojamowy (VVIR) z kompletem elektrod - 420 sztuk
Interne Kennung: 8
Los: LOT-0009
Titel: 9
Beschreibung: 1. Rozrusznik dwujamowy (DDDR) o zwiększonej pojemności baterii z kompletem elektrod - 150 sztuk 2. Implantowalny rozrusznik do bezelektrodowej stymulacji serca VVI - 6 sztuk
Interne Kennung: 9
Los: LOT-0010
Titel: 10
Beschreibung: 1. Wkłucia do żyły podobojczykowej - koszulki rozrywane dedykowane do implantacji elektrod rozrusznikowych - 4 500 sztuk
Interne Kennung: 10
Los: LOT-0011
Titel: 11
Beschreibung: 1. Elektroda do defibrylatora - 900 par
Interne Kennung: 11
Los: LOT-0012
Titel: 12
Beschreibung: 1. Prowadnik diagnostyczny - 1 650 sztuk 2. Wkłucie do naczyniowe tętnicze i żylne - 300 sztuk
Interne Kennung: 12
Los: LOT-0013
Titel: 13
Beschreibung: 1. Prowadniki zabiegowe - 150 sztuk 2. Prowadniki zabiegowe - 150 sztuk 3. Balon do okluzji i kontrastowania wstecznego zatoki wieńcowej - 300 sztuk
Interne Kennung: 13
Los: LOT-0014
Titel: 14
Beschreibung: 1. Zestaw do nakłucia transseptalnego - 300 sztuk 2. Cewniki ablacyjne klasyczne - 360 sztuk 3. Kable połączeniowe do cewników z poz. 2 - 63 sztuki
Interne Kennung: 14
Los: LOT-0015
Titel: 15
Beschreibung: 1. Kardiowerter - defibrylator resynchronizujący CRT-D - 100 sztuk 2. Elektroda - 200 sztuk 3. Elektroda lewokomorowa - 50 sztuk 4. Elektrody do defibrylacji - 120 sztuk 5. Zestaw akcesoriów z nożykiem do rozcinania cewnika wprowadzającego do zatoki wieńcowej - 120 sztuk 6. Cewnik wprowadzający lub subselektor do teleskopowej kaniulacji zatoki wieńcowej do wyboru przez Zamawiającego - 50 sztuk 7. Balon do onkluzji i kontrastowania wstecznego zatoki wieńcowej - 50 sztuk 8. Cewniki do implantaji elektrody - 100 sztuk
Interne Kennung: 15
Los: LOT-0016
Titel: 16
Beschreibung: 1. Cewnik - 150 sztuk 2. Koszulka sterowalna - 150 sztuk 3. Kabel połączeniowy do cewnika z poz. 1 - 150 sztuk 4. Prowadnik kompatybilny z cewnikiem ablacyjnym (z poz. 1) - 150 sztuk 5. Elektroda ablacyjno/mapująca - 150 sztuk 6. Dren do irygacji kompatybilny z elektrodą z poz. 5 - 150 sztuk 7. Kabel łaczący do elektrody z poz. 5 - 150 sztuk 8. Komplet patchy lokalizacyjnych do zabiegów 3D - 150 sztuk
Interne Kennung: 16
Los: LOT-0017
Titel: 17
Beschreibung: 1. Cewniki 10 polowe sterowalne, do zatoki wieńcowej - 2580 sztuk 2. Cewniki 20 - 24 polowe sterowalne - 45 sztuk 3. 4-polowe cewniki diagnostyczne - 1950 sztuk 4. Cewniki 10 - polowe o krzywiźnie dedykowanej do zatoki wieńcowej - 180 sztuk 5. Cewniki lasso do mapowania żył płucnych - 45 sztuk 6. Kable połączeniowe do cewników z poz. 1-5 do systemu BARD będącego własnością Szpitala Uniwersyteckiego - 30 sztuk
Interne Kennung: 17
Los: LOT-0018
Titel: 18
Beschreibung: 1. Koszulki sterowalne - 300 sztuk 2. Igły do nakłuć transseptalnych - 1 500 sztuk
Interne Kennung: 18
Los: LOT-0019
Titel: 19
Beschreibung: 1. Cewnik 7F chłodzony/irygowany solą fizjologiczną (do wyboru na etapie realizacji zamówienia przez Zamawiającego) - 460 sztuk 2. Cewniki typu Halo – 20 biegunowe do mapowania prawego przedsionka - 300 sztuk 3. Kable połączeniowe do cewników diagnostycznych wielobiegunowych z poz. 1-2 kompatybilne z systemem elektrofizjologicznym BARD będącym własnością Szpitala Uniwersyteckiego - 9 sztuk
Interne Kennung: 19
Los: LOT-0020
Titel: 20
Beschreibung: 1. Elektrody skórne do mapowania metodą 3D - 480 sztuk 2. Cewniki do mapowania 3D - 600 sztuk 3. Cewniki lasso wyposażone w czujnik pola magnetycznego - 30 sztuk 4. Kable kompatybilne z pompą Cool Point będącą własnością Szpitala uniwersyteckiego i elektrodami z poz. 1 - 1200 sztuk 5. Cewniki do mapowania 3D - 150 sztuk 6. Patche referencyjne do generatora RF Ampere będącego własnością Szpitala Uniwersyteckiego - 300 sztuk 7. Elektroda wielopolowa - 150 sztuk 8. Kabel połączeniowy umożliwiający połączenie elektrody wielopolowej z poz. 7 z systemem elektrofizjologicznym będącym własnością Szpitala Uniwersyteckiego - 6 sztuk
Interne Kennung: 20
Los: LOT-0021
Titel: 21
Beschreibung: 1. Elektroda diagnostyczna do badań elektorfizjologicznych serca - 45 sztuk 2. Kabel połączeniowy z elektrodą z poz. 1 kompatybilny z systemem elektrofizjologicznym Bard który jest własnością Szpitala Uniwersyteckiego - 6 sztuk
Interne Kennung: 21
Los: LOT-0022
Titel: 22
Beschreibung: Układ stymulujący dwujamowy z kompletem elektrod - 150 sztuk
Interne Kennung: 22
Los: LOT-0023
Titel: 23
Beschreibung: 1. Elektroda ablacyjna - 15 sztuk 3. Elektroda spiralna typu lasso - 30 sztuk 4. Elektroda diagnostyczna - 30 sztuk 5. Kabel połączeniowy umożliwiający połączenie elektrody wielopolowej z poz. 4 z dzierżawionym systemem 3D (z poz.13) - 30 sztuk 6. Elektrody do nawigacji 3D kompatybilne z oferowanym systemem 3D (z poz. 13)- 150 sztuk 7. Kable połączeniowe do dzierżawionego systemu (z poz. 13) łączące elektrody 4 polowe - 30 sztuk 8. Kable połączeniowe do dzierżawionego systemu (z poz. 13) łączące elektrody 10 polowe - 30 sztuk 9. Kabel do elektrody diagnostycznej dwukierunkowej asymetrycznej 18-polowej kompatybilny z dzierżawionym systemem 3D (z poz. 13) - 30 sztuk 10. Kable do elektrody diagnostycznej 12 polowej łączący elektrodę z dzierżawionym systemem 3D (z poz. 13) - 30 sztuk 11. Kable połączeniowe do dzierżawionego systemu (z poz. 13) łączące elektrody 20 polowe - 30 sztuk 12. Kable połączeniowe do dzierżawionego systemu (z poz. 13) łączące elektrody ablacyjne klasyczne i chłodzone - 30 sztuk 13. Dzierżawa zestawu do ablacji z wykorzystaniem mapowania 3D serca
Interne Kennung: 23
Los: LOT-0024
Titel: 24
Beschreibung: Zestaw do wykonywania zabiegów leczenia migotania przedsionków metodą PFA: 1. Cewnik nawigowany typu over-the-wire o zmiennej morfologii końca dystalnego - 150 sztuk 2. Cewnik typu over-the-wire o zmiennej morfologii końca dystalnego - 150 sztuk 3. Elektroda lokalizacyjna - 150 sztuk 4. Koszulka prowadząca elektordę sterowalna - 300 sztuk 5. Prowadnik kompatybilny z elektrodą z poz. 3 - 300 sztuk 6. Łącznik elektryczny do połączenia elektrody z generatorem - 150 sztuk
Interne Kennung: 24