685020-2025 - Wettbewerb
Polen – Schneeräumung – Świadczenie usług zimowego utrzymania dróg powiatowych oraz chodników położonych na terenie Powiatu Gdańskiego w sezonie zimowym 2025/2026
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelŚwiadczenie usług zimowego utrzymania dróg powiatowych oraz chodników położonych na terenie Powiatu Gdańskiego w sezonie zimowym 2025/2026
Beschreibung1) Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje świadczenie usług zimowego utrzymania dróg powiatowych oraz chodników położonych na terenie Powiatu Gdańskiego wraz z pozimowym sprzątaniem, celem zapewnienia bezpieczeństwa użytkowników ruchu drogowego w ciągu dróg powiatowych należących do Zarządcy Dróg – Powiatu Gdańskiego. 2) Przedmiot zamówienia został podzielony na 6 Części obwodów zimowego utrzymania dróg i chodników: Część nr 1 - obwód zimowego utrzymania Nr 1 obejmujący drogi powiatowe o numerach: 2213G, 2224G, 2231G, 2232G, 2233G, 2235G, 2236G, 2237G, 2238G, 2239G, 2248G o łącznej długości do odśnieżania 61,3 km, do posypywania 24,5 km oraz chodniki w ciągu dróg powiatowych nr 2213G, 2224G, 2231G, 2232G, 2233G, 2235G, 2238G, 2248G, 2237G o łącznej długości do odśnieżania i posypywania 30 747 mb. Część nr 2 - obwód zimowego utrzymania Nr 2 obejmujący drogi powiatowe o numerach: 2224G, 2225G, 2226G, 2227G, 2228G, 2229G, 2230G o łącznej długości do odśnieżania 48,6 km, do posypywania 21,7 km oraz chodniki w ciągu dróg powiatowych nr 2224G, 2225G, 2226G, 2228G, 2229G, 2230G o łącznej długości do odśnieżania i posypywania 12 962 mb. Część nr 3 - obwód zimowego utrzymania Nr 3 obejmujący drogi powiatowe o numerach: 2210G, 2214G, 2215G, 2216G, 2217G, 2218G, 2219G, 2220G, 2221G, 2223G o łącznej długości do odśnieżania 53,1 km, do posypywania 35,6 km oraz chodniki w ciągu dróg powiatowych nr 2210G, 2214G, 2215G, 2216G, 2217G, 2218G, 2219G, 2220G, 2221G o łącznej długości do odśnieżania i posypywania 32 093 mb. Część nr 4 - obwód zimowego utrzymania Nr 4 obejmujący drogi powiatowe o numerach: 2203G, 2206G, 2208G, 2209G, 2210G, 2211G, 2212G, o łącznej długości do odśnieżania 34,7 km, do posypywania 14,1 km oraz chodniki w ciągu dróg powiatowych nr 2203G, 2206G, 2208G, 2209G, 2210G o łącznej długości do odśnieżania i posypywania 6 842 mb. Część nr 5 - obwód zimowego utrzymania Nr 5 obejmujący drogi powiatowe o numerach: 1929G, 1930G, 2202G, 2203G, 2204G o łącznej długości do odśnieżania 24,0 km, do posypywania 17,9 km oraz chodniki w ciągu dróg powiatowych nr 1929G, 1930G, 2202G, 2203G, 2204G o łącznej długości do odśnieżania i posypywania 17 986 mb. Część nr 6 - obwód zimowego utrzymania Nr 6 obejmujący drogi powiatowe o numerach: 1933G, 2200G, 2201G, 2205G, 2206G, 2207G o łącznej długości do odśnieżania 33,1 km, do posypywania 24,8 km oraz chodniki w ciągu dróg powiatowych nr 1933G, 2200G, 2201G, 2206G, 2207G o łącznej długości do odśnieżania i posypywania 3 748 mb.
Interne KennungZPiFZ.272.3.1.2025.KT
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90620000 Schneeräumung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90630000 Glatteisbeseitigung
5. Los
LosLOT-0001
Titelświadczenie usług zimowego utrzymania dróg powiatowych oraz chodników położonych na terenie Powiatu Gdańskiego w sezonie zimowym 2025/2026 - Część 1
BeschreibungCzęść nr 1 - obwód zimowego utrzymania Nr 1 obejmujący drogi powiatowe o numerach: 2213G, 2224G, 2231G, 2232G, 2233G, 2235G, 2236G, 2237G, 2238G, 2239G, 2248G o łącznej długości do odśnieżania 61,3 km, do posypywania 24,5 km oraz chodniki w ciągu dróg powiatowych nr 2213G, 2224G, 2231G, 2232G, 2233G, 2235G, 2238G, 2248G, 2237G o łącznej długości do odśnieżania i posypywania 30 747 mb.
LosLOT-0002
Titelświadczenie usług zimowego utrzymania dróg powiatowych oraz chodników położonych na terenie Powiatu Gdańskiego w sezonie zimowym 2025/2026 - Część 2
BeschreibungCzęść nr 2 - obwód zimowego utrzymania Nr 2 obejmujący drogi powiatowe o numerach: 2224G, 2225G, 2226G, 2227G, 2228G, 2229G, 2230G o łącznej długości do odśnieżania 48,6 km, do posypywania 21,7 km oraz chodniki w ciągu dróg powiatowych nr 2224G, 2225G, 2226G, 2228G, 2229G, 2230G o łącznej długości do odśnieżania i posypywania 12 962 mb.
LosLOT-0003
Titelświadczenie usług zimowego utrzymania dróg powiatowych oraz chodników położonych na terenie Powiatu Gdańskiego w sezonie zimowym 2025/2026 - Część 3
BeschreibungCzęść nr 3 - obwód zimowego utrzymania Nr 3 obejmujący drogi powiatowe o numerach: 2210G, 2214G, 2215G, 2216G, 2217G, 2218G, 2219G, 2220G, 2221G, 2223G o łącznej długości do odśnieżania 53,1 km, do posypywania 35,6 km oraz chodniki w ciągu dróg powiatowych nr 2210G, 2214G, 2215G, 2216G, 2217G, 2218G, 2219G, 2220G, 2221G o łącznej długości do odśnieżania i posypywania 32 093 mb.
LosLOT-0004
Titelświadczenie usług zimowego utrzymania dróg powiatowych oraz chodników położonych na terenie Powiatu Gdańskiego w sezonie zimowym 2025/2026 - Część 4
BeschreibungCzęść nr 4 - obwód zimowego utrzymania Nr 4 obejmujący drogi powiatowe o numerach: 2203G, 2206G, 2208G, 2209G, 2210G, 2211G, 2212G, o łącznej długości do odśnieżania 34,7 km, do posypywania 14,1 km oraz chodniki w ciągu dróg powiatowych nr 2203G, 2206G, 2208G, 2209G, 2210G o łącznej długości do odśnieżania i posypywania 6 842 mb.
LosLOT-0005
Titelświadczenie usług zimowego utrzymania dróg powiatowych oraz chodników położonych na terenie Powiatu Gdańskiego w sezonie zimowym 2025/2026 - Część 5
BeschreibungCzęść nr 5 - obwód zimowego utrzymania Nr 5 obejmujący drogi powiatowe o numerach: 1929G, 1930G, 2202G, 2203G, 2204G o łącznej długości do odśnieżania 24,0 km, do posypywania 17,9 km oraz chodniki w ciągu dróg powiatowych nr 1929G, 1930G, 2202G, 2203G, 2204G o łącznej długości do odśnieżania i posypywania 17 986 mb.
LosLOT-0006
Titelświadczenie usług zimowego utrzymania dróg powiatowych oraz chodników położonych na terenie Powiatu Gdańskiego w sezonie zimowym 2025/2026 - Część 6
BeschreibungCzęść nr 6 - obwód zimowego utrzymania Nr 6 obejmujący drogi powiatowe o numerach: 1933G, 2200G, 2201G, 2205G, 2206G, 2207G o łącznej długości do odśnieżania 33,1 km, do posypywania 24,8 km oraz chodniki w ciągu dróg powiatowych nr 1933G, 2200G, 2201G, 2206G, 2207G o łącznej długości do odśnieżania i posypywania 3 748 mb.