2. Verfahren
Verfahren
Titel: Studieopodracht voor het vervangen van verouderde onderstations
Beschreibung: Opdracht voor diensten voor het aanstellen van een studiebureau. Er wordt een studiebureau aangesteld dat onder andere de gedetailleerde studie, het definitieve specificatieboek, de definitieve budgetraming van het project, de opvolging van de werken uitgevoerd door de aannemer en de definitieve oplevering zal voorbereiden, alsook instaat validatie van het uitvoeringsplan validatie van documentatie aannemer en Fat-test en SAT Test. Het project zelf gebeurt in fasen. Er wordt verwacht 2 onderstations per jaar te kunnen vervangen. Er zijn geen opties en varianten toegestaan.
Interne Kennung: BAC/2023/051
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71240000 Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie planungsbezogene Leistungen, 71242000 Entwurf und Gestaltung, Kostenschätzung, 71247000 Beaufsichtigung der Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: BAC/2023/051 - 1
Interne Kennung: 1