2. Verfahren
Verfahren
Titel: EA Klantonderzoek - Marktconsultatie
Beschreibung: Dit betreft een marktconsultatie van NS wenst door middel van de marktconsultatie meer inzage te krijgen in het marktaanbod van de oplossingen en mogelijkheden op gebied van 'Klantonderzoek'. De scope betreft onder meer Kwantitatief klantonderzoek (circa € 1,3 mio/jaar), Kwalitatief klantonderzoek (circa € 200.000/jaar) en Neuro-onderzoek (afgelopen drie jaar is er zo'n 200.000,- euro uitgegeven) zowel onder klanten als medewerkers van NS.NB: er kunnen geen rechten worden ontleend aan de genoemde bedragen. Zie uitvoerige scopebeschrijving in marktconsulatiedocument, op te vragen via contactpunt (Mercell).LET OP: Sluiting Marktconsultatie: vrijdag 1 december 2023 vóór 11.00 uur. Zie documentatie.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79300000 Markt- und Wirtschaftsforschung; Umfragen und Statistiken
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79310000 Marktforschung