685121-2023 - Wettbewerb
Polen – Altenfürsorgeleistungen – Świadczenie usług opieki i wsparcia w mieszkaniach wspomaganych dla osób starszych
Auftragsbekanntmachung – Sonderregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług opieki i wsparcia w mieszkaniach wspomaganych dla osób starszych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług opieki i wsparcia w mieszkaniach wspomaganych dla osób starszych (zwanych dalej także „Usługami”). W ramach wykonania przedmiotu zamówienia wykonawca zobowiązany będzie do zapewnienia usług opieki i wsparcia mieszkańcom mieszkań wspomaganych w których przebywać będą osoby w wieku poprodukcyjnym. Mieszkania znajdują się: w zakresie części I i II w centrum miasta Szczecin. w zakresie części III w Dzielnicy Pogodno.
Interne Kennung: 341-18.2023
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Postępowanie jest prowadzone w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie art. 132 ustawy w związku z art. 359 ust. 1 ustawy (zamówienie na usługi społeczne) Wykaz i krótki opis zasad i kryteriów: Kryteria oceny ofert: -cena 50% -jakość 50% Sposób oceny poszczególnych kryteriów oceny ofert został określony szczegółowo w Rozdziale XIII swz, Dokumenty wymagane przez zamawiającego, które należy złożyć składając ofertę: Formularz oferty, według wzoru stanowiącego załącznik nr 1 do SWZ; Odpis lub informacja z Krajowego Rejestru Sądowego, Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej lub innego właściwego rejestru, w celu potwierdzenia, że osoba działająca w imieniu (odpowiednio wykonawcy lub podmiotu udostępniającego zasoby) jest umocowana do jego reprezentowania; wykonawca nie jest zobowiązany do złożenia ww. dokumentów, jeżeli zamawiający może je uzyskać za pomocą bezpłatnych i ogólnodostępnych baz danych, o ile wykonawca wskazał w załączniku nr 1 do SWZ (formularz oferty) dane umożliwiające dostęp do tych dokumentów. Pełnomocnictwa lub inne dokumenty potwierdzające umocowanie do reprezentowania (odpowiednio: wykonawcy, podmiotu udostępniającego zasoby, wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia), jeżeli w imieniu (odpowiednio: wykonawcy, podmiotu udostępniającego zasoby, wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia) działa osoba, której umocowanie do reprezentowania nie wynika z dokumentów, o których mowa w pkt 1 ppkt 2). Oświadczenie wykonawcy o poleganiu na zdolnościach podmiotów udostępniających zasoby, według wzoru stanowiącego załącznik nr 1 do SWZ; uwaga oświadczenie należy złożyć tylko wtedy gdy wykonawca polega na zdolnościach podmiotu udostępniającego. W przypadku wspólnego ubiegania się wykonawców o udzielenie zamówienia wykonawcy składają jeden dokument oświadczenie wykonawcy, odnośnie każdego z podmiotów udostępniających zasoby, czy wykonawca polega na zdolności tego podmiotu w zakresie odpowiadającym ponad 10% wartości zamówienia, według wzoru stanowiącego załącznik nr 1 do SWZ. Uwaga! Ww. oświadczenie należy złożyć tylko wtedy, gdy wykonawca polega na zdolnościach pomiotu udostępniającego zasoby. oświadczenie podmiotu udostępniającego wykonawcy zasoby, na którego zdolnościach wykonawca polega w zakresie odpowiadającym ponad 10% wartości zamówienia, o braku podstaw do wykluczenia z postępowania o udzielenie zamówienia na podstawie art. 5k Rozporządzenia Rady (UE) nr 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 r. dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie (Dz. U. UE 31 lipca 2014 r. L 229/1 z późn. zm.), dalej „Rozporządzenie nr 833/14”, według wzoru stanowiącego załącznik nr 3a do SWZ Uwaga! Ww. oświadczenie należy złożyć tylko wtedy, gdy wykonawca polega na zdolnościach pomiotu udostępniającego zasoby w zakresie odpowiadającym ponad 10% wartości zamówienia. wykaz podwykonawców i dostawców, na których przypada ponad 10% wartości zamówienia, według wzoru stanowiącego załącznik nr 3b do SWZ Uwaga! Ww. oświadczenie należy złożyć tylko wtedy, gdy wykonawca zamierza powierzyć wykonanie części zamówienia podwykonawcy(om) lub przewiduje w realizacji zamówienia udział dostawcy(ów), na których przypada ponad 10% wartości zamówienia oświadczenie wykonawcy o braku podstaw do wykluczenia wykonawcy z postępowania o udzielenie zamówienia na podstawie art. 5k Rozporządzenia Rady (UE) nr 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 r. dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie (Dz. U. UE 31 lipca 2014 r. L 229/1 z późn. zm.), dalej „Rozporządzenie nr 833/14”, według wzoru stanowiącego załącznik nr 3b do SWZ Uwaga! Ww. oświadczenie należy złożyć tylko wtedy, gdy wykonawca zamierza powierzyć wykonanie części zamówienia podwykonawcy(om) lub przewiduje w realizacji zamówienia udział dostawcy(ów), na których przypada ponad 10% wartości zamówienia oświadczenie wykonawcy o braku podstaw do wykluczenia wykonawcy z postępowania o udzielenie zamówienia na podstawie art. 5k Rozporządzenia nr 833/214 według wzoru stanowiącego załącznik nr 3c do SWZ W przypadku wspólnego ubiegania się wykonawców o udzielenie zamówienia ww oświadczenie składa każdy z wykonawców Podmiotowe środki dowodowe: zobowiązanie podmiotu udostępniającego zasoby do oddania wykonawcy do dyspozycji niezbędnych zasobów na potrzeby realizacji danego zamówienia (wg wzoru stanowiącego załącznik nr 3 do SWZ). Zobowiązanie podmiotu udostępniającego zasoby może być zastąpione innym podmiotowym środkiem dowodowym potwierdzającym, że wykonawca realizując zamówienie, będzie dysponował niezbędnymi zasobami tego podmiotu; ww. dokument należy złożyć tylko wtedy, gdy wykonawca polega na zdolnościach lub sytuacji podmiotu udostępniającego zasoby. Oświadczenie Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia wskazujące, które usługi wykonają poszczególni Wykonawcy, według wzoru stanowiącego załącznik nr 1 do SWZ. ww. oświadczenie należy złożyć w przypadku wspólnego ubiegania się wykonawców o udzielenie zamówienia. Przedmiotowe środki dowodowe: koncepcja wykonania usług w celu potwierdzenia, że oferowane przez wykonawcę usługi spełniają wymagania określone przez zamawiającego jak również w celu przyznania punktów w kryterium jakość. W przypadku wspólnego ubiegania się wykonawców o udzielenie zamówienia wykonawcy składają jeden dokument Dokumenty wymagane przez zamawiającego, które należy złożyć na wezwanie, o którym mowa w art. 126 ust. 1 ustawy: Oświadczenie wykonawcy o niepodleganiu wykluczeniu, spełnianiu warunków udziału w postępowaniu, w zakresie wskazanym przez zamawiającego Podmiotowe środki dowodowe na potwierdzenie że wykonawca spełnia warunki udziału w postępowaniu, o których mowa w Rozdziale V pkt 1 SWZ: wykaz osób, dokument potwierdzający, że wykonawca jest ubezpieczony od odpowiedzialności cywilnej, Szczegóły w Rozdziale VI SWZ
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85311100 Altenfürsorgeleistungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: część 1
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług opieki i wsparcia w mieszkaniach wspomaganych dla osób starszych (zwanych dalej także „Usługami”). W ramach wykonania przedmiotu zamówienia wykonawca zobowiązany będzie do zapewnienia usług opieki i wsparcia mieszkańcom mieszkań wspomaganych w których przebywać będą osoby w wieku poprodukcyjnym. I część zamówienia: świadczenie usług opieki i wsparcia w dwóch mieszkaniach znajdujących się przy Al. Piastów przeznaczonych dla maksymalnie 7 osób każde. Szczegółowy opis znajduje się w Rozdziale XVI swz.
Interne Kennung: Świadczenie usług opieki i wsparcia w dwóch mieszkaniach znajdujących się przy Al. Piastów
Los: LOT-0002
Titel: część 2
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług opieki i wsparcia w mieszkaniach wspomaganych dla osób starszych (zwanych dalej także „Usługami”). W ramach wykonania przedmiotu zamówienia wykonawca zobowiązany będzie do zapewnienia usług opieki i wsparcia mieszkańcom mieszkań wspomaganych w których przebywać będą osoby w wieku poprodukcyjnym. II część zamówienia: świadczenie usług opieki i wsparcia w mieszkaniach wspomaganych znajdujących się przy:  ul. Boh. Warszawy, ul. Pocztowej, ul. Ściegiennego każde dla maksymalnie 6 osób,  ul. Bol. Śmiałego przeznaczonego dla maksymalnie 5 osób  ul. H. Żółkiewskiego przeznaczonego dla maksymalnie 7 osób Szczegółowy opis znajduje się w Rozdziale XVI swz.
Los: LOT-0003
Titel: część 3
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług opieki i wsparcia w mieszkaniach wspomaganych dla osób starszych (zwanych dalej także „Usługami”). W ramach wykonania przedmiotu zamówienia wykonawca zobowiązany będzie do zapewnienia usług opieki i wsparcia w mieszkaniu znajdującym się przy ul. A. Mickiewicza przeznaczonego dla maksymalnie 7 osób. Szczegółowy opis znajduje się w Rozdziale XVI swz.
Interne Kennung: Świadczenie usług opieki i wsparcia w mieszkaniu znajdującym się przy ul. A. Mickiewicza przeznaczonego dla maksymalnie 7 osób.