685124-2025 - Wettbewerb
Polen – Arzneimittel – Dostawa leków w tym leków do programu lekowego oraz wyrobów medycznych do apteki szpitalnej przy SPZZOZ w Gryficach – III cz.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa leków w tym leków do programu lekowego oraz wyrobów medycznych do apteki szpitalnej przy SPZZOZ w Gryficach – III cz.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa leków w tym leków do programu lekowego oraz wyrobów medycznych do apteki szpitalnej przy SPZZOZ w Gryficach - 47 pakietów. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 1 do SWZ (formularz asortymentowo-cenowy), w którym podano ilości oraz opis przedmiotu zamówienia.
Interne Kennung60/25
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensZamawiający nie przewiduje zastosowania tzw. procedury odwróconej, o której mowa w art. 139 ust. 1 ustawy Pzp.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
LosLOT-0001
TitelPakiet nr 1
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa leków w tym leków do programu lekowego oraz wyrobów medycznych do apteki szpitalnej przy SPZZOZ w Gryficach Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 1 do SWZ (formularz asortymentowo-cenowy), w którym podano ilości oraz opis przedmiotu zamówienia.
Interne KennungPakiet nr 1
LosLOT-0002
TitelPakiet nr 2
Interne KennungPakiet nr 2
LosLOT-0003
TitelPakiet nr 3
Interne KennungPakiet nr 3
LosLOT-0004
TitelPakiet nr 4
Interne KennungPakiet nr 4
LosLOT-0005
TitelPakiet nr 5
Interne KennungPakiet nr 5
LosLOT-0006
TitelPakiet nr 6
Interne KennungPakiet nr 6
LosLOT-0007
TitelPakiet nr 7
Interne KennungPakiet nr 7
LosLOT-0008
TitelPakiet nr 8
Interne KennungPakiet nr 8
LosLOT-0009
TitelPakiet nr 9
Interne KennungPakiet nr 9
LosLOT-0010
TitelPakiet nr 10
Interne KennungPakiet nr 10
LosLOT-0011
TitelPakiet nr 11
Interne KennungPakiet nr 11
LosLOT-0012
TitelPakiet nr 12
Interne KennungPakiet nr 12
LosLOT-0013
TitelPakiet nr 13
Interne KennungPakiet nr 13
LosLOT-0014
TitelPakiet nr 14
Interne KennungPakiet nr 14
LosLOT-0015
TitelPakiet nr 15
Interne KennungPakiet nr 15
LosLOT-0016
TitelPakiet nr 16
Interne KennungPakiet nr 16
LosLOT-0017
TitelPakiet nr 17
Interne KennungPakiet nr 17
LosLOT-0018
TitelPakiet nr 18
Interne KennungPakiet nr 18
LosLOT-0019
TitelPakiet nr 19
Interne KennungPakiet nr 19
LosLOT-0020
TitelPakiet nr 20
Interne KennungPakiet nr 20
LosLOT-0021
TitelPakiet nr 21
Interne KennungPakiet nr 21
LosLOT-0022
TitelPakiet nr 22
Interne KennungPakiet nr 22
LosLOT-0023
TitelPakiet nr 23
Interne KennungPakiet nr 23
LosLOT-0024
TitelPakiet nr 24
Interne KennungPakiet nr 24
LosLOT-0025
TitelPakiet nr 25
Interne KennungPakiet nr 25
LosLOT-0026
TitelPakiet nr 26
Interne KennungPakiet nr 26
LosLOT-0027
TitelPakiet nr 27
Interne KennungPakiet nr 27
LosLOT-0028
TitelPakiet nr 28
Interne KennungPakiet nr 28
LosLOT-0029
TitelPakiet nr 29
Interne KennungPakiet nr 29
LosLOT-0030
TitelPakiet nr 30
Interne KennungPakiet nr 30
LosLOT-0031
TitelPakiet nr 31
Interne KennungPakiet nr 31
LosLOT-0032
TitelPakiet nr 32
Interne KennungPakiet nr 32
LosLOT-0033
TitelPakiet nr 33
Interne KennungPakiet nr 33
LosLOT-0034
TitelPakiet nr 34
Interne KennungPakiet nr 34
LosLOT-0035
TitelPakiet nr 35
Interne KennungPakiet nr 35
LosLOT-0036
TitelPakiet nr 36
Interne KennungPakiet nr 36
LosLOT-0037
TitelPakiet nr 37
Interne KennungPakiet nr 37
LosLOT-0038
TitelPakiet nr 38
Interne KennungPakiet nr 38
LosLOT-0039
TitelPakiet nr 39
Interne KennungPakiet nr 39
LosLOT-0040
TitelPakiet nr 40
Interne KennungPakiet nr 40
LosLOT-0041
TitelPakiet nr 41
Interne KennungPakiet nr 41
LosLOT-0042
TitelPakiet nr 42
Interne KennungPakiet nr 42
Haupteinstufung (cpv): 33692000 Arzneimittellösungen
LosLOT-0043
TitelPakiet nr 43
Interne KennungPakiet nr 43
Haupteinstufung (cpv): 33696000 Reagentien und Kontrastmittel
LosLOT-0044
TitelPakiet nr 44
Interne KennungPakiet nr 44
LosLOT-0045
TitelPakiet nr 45
Interne KennungPakiet nr 45
LosLOT-0046
TitelPakiet nr 46
Interne KennungPakiet nr 46
LosLOT-0047
TitelPakiet nr 47
Interne KennungPakiet nr 47