See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Budowa infrastruktury gospodarki odpadami poprzez zakup nowych samochodów niskoemisyjnych do segregacji odpadów oraz utrzymania porządku i czystości.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa pojazdów i urządzeń do segregacji odpadów oraz utrzymania porządku i czystości w gminie
Interne Kennung: RR.271.22.2023
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 16700000 Traktoren
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 1
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowych pozbawionych wad i uszkodzeń dwóch ciągników rolniczych z osprzętem, posiadających wszelkie niezbędne wyposażenie umożliwiające poruszanie się po drogach publicznych
Interne Kennung: RR.271.22.2023-1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34223300 Anhänger, 43312200 Splittstreumaschinen, 44614000 Fässer, 34144420 Salzstreufahrzeuge, 43313100 Schneepflüge
Los: LOT-0002
Titel: 2
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowej koparki
Interne Kennung: RR.271.22.2023-2
Haupteinstufung (cpv): 43260000 Löffelbagger, Bagger und Schaufellader sowie Bergbaumaschinen