See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa urządzeń laboratoryjnych, cz. III
Beschreibung: Dostawa urządzeń laboratoryjnych - 12 pakietów.
Vorherige Bekanntmachung: 321005-2025
Interne Kennung: ZP.261.09.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser)
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet nr 1 - System do analizy metabolizmu energetycznego i normalizacji liczby komórek/pęcherzyków.
Beschreibung: System do analizy metabolizmu energetycznego i normalizacji liczby komórek/pęcherzyków w każdym dołku z wbudowanym modułem (automatyczny, odwrócony mikroskop fluorescencyjny, do obrazowania komórkowego fluorescencyjnego i w jasnym polu) - 1 zestaw.
Interne Kennung: Pakiet nr 1
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet nr 2 - Inkubator CO₂
Beschreibung: Inkubator CO₂ wraz z wyposażeniem podstawowym - 1 szt.
Interne Kennung: Pakiet nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet nr 3 - System obrazowania holotomograficznego (HT).
Beschreibung: System obrazowania holotomograficznego (HT) umożliwiający trójwymiarową (3D) wizualizację próbek biologicznych bez znakowania barwnikami wraz z wbudowanym układem fluorescencji - 1 szt.
Interne Kennung: Pakiet nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet nr 4 - System do półautomatycznej, szybkiej i bezinwazyjnej izolacji pęcherzyków zewnątrzkomórkowych z płynnych próbek biologicznych z kompatybilnymi dyskami.
Beschreibung: System do półautomatycznej, szybkiej i bezinwazyjnej izolacji pęcherzyków zewnątrzkomórkowych z płynnych próbek biologicznych z kompatybilnymi dyskami - 1 szt.
Interne Kennung: Pakiet nr 4
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet nr 6 - Urządzenie do automatycznej analizy ekspresji białka przeprowadzający wszystkie kroki występujące w technice Western Blot.
Beschreibung: Urządzenie do automatycznej analizy ekspresji białka przeprowadzający wszystkie kroki występujące w technice Western Blot (1 szt.).
Interne Kennung: Pakiet nr 6
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet nr 8 - Inkubator CO2.
Beschreibung: Inkubator CO2 (2 szt.).
Interne Kennung: Pakiet nr 8
Los: LOT-0009
Titel: Pakiet nr 9 - Mikroskop fluorescencyjny odwrócony.
Beschreibung: Mikroskop fluorescencyjny odwrócony (1 szt.).
Interne Kennung: Pakiet nr 9
Los: LOT-0010
Titel: Pakiet nr 10 - System obrazowania holotomograficznego (HT).
Beschreibung: System obrazowania holotomograficznego (HT) umożliwiającego trójwymiarową wizualizację próbek biologicznych bez znakowania barwnikami wraz z wbudowanym układem fluorescencji (1 szt.).
Interne Kennung: Pakiet nr 10
Los: LOT-0011
Titel: Pakiet nr 11 - Elektroniczne urządzenie do testów Von Freya.
Beschreibung: Elektroniczne urządzenie do testów Von Freya - 1 szt.
Interne Kennung: Pakiet nr 11
Los: LOT-0012
Titel: Pakiet nr 12 - Stacja do redestylacji rozpuszczalników.
Beschreibung: Stacja do redestylacji rozpuszczalników – 1 szt.
Interne Kennung: Pakiet nr 12