2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wsparcie i rozwój systemu Infor LN (ERP) oraz utrzymanie środowiska serwerowego w modelu PaaS na potrzeby Infor LN w podziale na zadania.
Beschreibung: 1. Przedmiotem Zamówienia jest wykonanie usługi pn. „Wsparcie i rozwój systemu Infor LN (ERP) oraz utrzymanie środowiska serwerowego w modelu PaaS na potrzeby Infor LN w podziale na zadania”. 2. Przedmiot Zamówienia obejmuje wsparcie i rozwój systemu Infor LN (ERP) oraz utrzymanie środowiska serwerowego w modelu PaaS na potrzeby Infor LN w podziale na 3 następujące zadania: 1) zadanie nr 1: usługa zapewnienia wsparcia oraz rozwoju systemu Infor LN z podziałem na zamówienie podstawowe oraz opcjonalne wskazane w punkcie 4.4 ppkt 1) lit. a) i b) SWZ; 2) zadanie nr 2: dostarczenie środowiska serwerowego w modelu PaaS z podziałem na zamówienie podstawowe oraz opcjonalne wskazane w punkcie 4.4 ppkt 2) lit. a) i b) SWZ; 3) zadanie nr 3: zapewnienie utrzymania serwisu producenta Systemu (maitenance) przez producenta. 3. W zadaniu nr 1 i 2 stanowiących Przedmiot Zamówienia, Zamawiający przewiduje możliwość zastosowania opcji, o której mowa w art. 441 ust. 1 ustawy Pzp, z uwzględnieniem następujących zasad: 1) zakres opcjonalny każdego z zadań składających się na Przedmiot Zamówienia został określony w pkt 4.4 ppkt 1) lit. b) i 4.4 ppkt 2) lit. b) SWZ; 2) zakres opcjonalny zamówienia realizowany będzie wyłącznie po uprzednim pisemnym poinformowaniu Wykonawcy przez Zamawiającego o konieczności wykonania prac opcjonalnych; 3) opcja jest uprawnieniem Zamawiającego, z którego Zamawiający może, ale nie musi skorzystać w ramach realizacji Przedmiotu Zamówienia; 4) w przypadku nieskorzystania przez Zamawiającego z opcji Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia z tego tytułu; 5) szczegółowe postanowienia dotyczące skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji określa wzór umowy zadania nr 1 i 2. 4. Przedmiot Zamówienia w zakresie zadania nr 1 i 2 obejmuje zakres podstawowy (gwarantowany) oraz zakres opcjonalny (realizowany wyłączenie w przypadku uruchomienia opcji na zlecenie Zamawiającego) 1) Przedmiot Zamówienia stanowiący zadanie nr 1 obejmuje: a) zakres podstawowy: Wsparcie Systemu realizowane poprzez konsultacje i obsługę zgłoszeń, dostarczanie wszystkich modyfikacji wynikających z konieczności dostosowania Systemu do zmiany obowiązujących przepisów prawa polskiego oraz utrzymanie modyfikacji wykonanych na zlecenie Zamawiającego w zakresie i zgodnie z wymaganiami opisanymi w pkt IV Specyfikacji Technicznej z załącznikami do zadania nr 1 stanowiącej zał. nr 1a do SWZ (dalej: „ST do zadania nr 1”); b) zakres opcjonalny: Dodatkowe usługi opcjonalne Wsparcia oraz Rozwoju tj. szkolenia, konsultacje, diagnozy, nowe procesy, zmiany procesów, wydruki i raporty (nowe i zmiany), aktualizacje, asysty w zakresie opisanym w pkt V ST do zadania nr 1 . 2) Przedmiot Zamówienia stanowiący zadanie nr 2 obejmuje: a) zakres podstawowy: Dostarczenie środowiska serwerowego w modelu PaaS na potrzeby systemu Infor LN w zakresie i zgodnie z wymaganiami opisanymi w pkt II ppkt 1.1 Specyfikacji Technicznej do zadania nr 2 stanowiącej zał. nr 1b do SIWP (dalej: „ST do zadania nr 2”). Na całe środowisko składa się łącznie 12 maszyn wirtualnych. b) zakres opcjonalny: Wykonanie migracji maszyn wirtualnych do środowiska utworzonego zgodnie z wymaganiami opisanymi w pkt II ppkt 1.2 ST do zadania nr 2.
Vorherige Bekanntmachung: 558243-2025
Interne Kennung: WP.25.00111.2025.S.W.MACZ
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0002
Titel: Wsparcie i rozwój systemu Infor LN (ERP) oraz utrzymanie środowiska serwerowego w modelu PaaS na potrzeby Infor LN w zakresie zadania nr 2.
Beschreibung: 1.Przedmiotem Zamówienia jest wykonanie usługi pn. „Wsparcie i rozwój systemu Infor LN (ERP) oraz utrzymanie środowiska serwerowego w modelu PaaS na potrzeby Infor LN w zakresie zadania nr 2 tj. dostarczenie środowiska serwerowego w modelu PaaS z podziałem na zamówienie podstawowe oraz opcjonalne wskazane w punkcie 4.4 ppkt 2) lit. a) i b) SWZ; 2. W zadaniu nr 2 stanowiącym Przedmiot Zamówienia, Zamawiający przewiduje możliwość zastosowania opcji, o której mowa w art. 441 ust. 1 ustawy Pzp, z uwzględnieniem następujących zasad: 1) zakres opcjonalny zadania nr 2 składającego się na Przedmiot Zamówienia został określony w pkt 4.4 ppkt 2) lit. b) SWZ; 2) zakres opcjonalny zamówienia realizowany będzie wyłącznie po uprzednim pisemnym poinformowaniu Wykonawcy przez Zamawiającego o konieczności wykonania prac opcjonalnych; 3) opcja jest uprawnieniem Zamawiającego, z którego Zamawiający może, ale nie musi skorzystać w ramach realizacji Przedmiotu Zamówienia; 4) w przypadku nieskorzystania przez Zamawiającego z opcji Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia z tego tytułu; 5) szczegółowe postanowienia dotyczące skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji określa wzór umowy zadania nr i 2. 3. Przedmiot Zamówienia w zakresie zadania nr 2 obejmuje zakres podstawowy (gwarantowany) oraz zakres opcjonalny (realizowany wyłączenie w przypadku uruchomienia opcji na zlecenie Zamawiającego) 1) Przedmiot Zamówienia stanowiący zadanie nr 2 obejmuje: a) zakres podstawowy: Dostarczenie środowiska serwerowego w modelu PaaS na potrzeby systemu Infor LN w zakresie i zgodnie z wymaganiami opisanymi w pkt II ppkt 1.1 Specyfikacji Technicznej do zadania nr 2 stanowiącej zał. nr 1b do SIWP (dalej: „ST do zadania nr 2”). Na całe środowisko składa się łącznie 12 maszyn wirtualnych. b) zakres opcjonalny: Wykonanie migracji maszyn wirtualnych do środowiska utworzonego zgodnie z wymaganiami opisanymi w pkt II ppkt 1.2 ST do zadania nr 2.
Interne Kennung: WP.25.00111.2025.S.W.MACZ - zadanie nr 2