2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa 2 szt. ciężkich samochodów ratowniczo-gaśniczych z funkcją dostarczania wody do celów bytowych
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa 2 szt. ciężkich samochodów ratowniczo-gaśniczych z funkcją dostarczania wody do celów bytowych o parametrach technicznych i wyposażeniu zgodnym z treścią specyfikacji. 2. Za fabrycznie nowy uznaje się pojazd nie eksploatowany. Rok produkcji minimum 2025. 3. Wspólny Słownik Zamówień CPV – 34144210-3 Wozy strażackie. 4. Przedmiot zamówienia został podzielony na części. Zamawiający dopuszcza zgodnie z art. 91 ust.1 ustawy Pzp składanie ofert częściowych. Ofertę można składać w odniesieniu do jednej lub dwóch części zamówienia. Zamawiający nie ogranicza liczby części zamówienia, na które może zostać udzielone zamówienie jednemu Wykonawcy. Oferty w każdej z części zamówienia będą badane i oceniane osobno tj.: 1) Część A – dostawa 1 sztuki ciężkiego samochodu ratowniczo-gaśniczego z funkcją dostarczania wody do celów bytowych, 2) Część B – dostawa 1 sztuki ciężkiego samochodu ratowniczo-gaśniczego z funkcją dostarczania wody do celów bytowych. 5. Szczegółowa charakterystyka przedmiotu zamówienia znajduje się w „Opis przedmiotu zamówienia - Specyfikacja techniczna” tj.: 1) dla części A zamówienia w Załączniku nr 1A do SWZ, 2) dla części B zamówienia w Załączniku nr 1B do SWZ. stanowiący „Minimalne wymagania dla ciężkich samochodów ratowniczo-gaśniczych z funkcją dostarczania wody do celów bytowych”. Szczegółowe warunki realizacji określa załącznik nr 4 do SWZ „Projektowane postanowienia umowy”. 6. Minimalny okres gwarancji wynosi 24 miesiące.
Interne Kennung: PT.2370.7.025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zamawiający zgodnie z art. 138 ust. 2 skraca termin składania ofert ze względu na krótki okres realizacji i potrzebę wydatkowania środków publicznych do końca 2025 r. Pierwsza procedura przetargowa została unieważniona ze względu na odrzucenie jednego z oferentów i braku środków finansowych na wybór kolejnego. Ze względu na potrzebę skutecznego zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego oraz wydatkowania środków Zamawiający uznaje, że zachodzi pilna potrzeba udzielenia zamówienia.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144210 Feuerwehrfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część A – dostawa 1 sztuki ciężkiego samochodu ratowniczo-gaśniczego z funkcją dostarczania wody do celów bytowych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa 1 szt. ciężkiego samochodu ratowniczo-gaśniczego z funkcją dostarczania wody do celów bytowych o parametrach technicznych i wyposażeniu zgodnym z treścią specyfikacji. 2. Za fabrycznie nowy uznaje się pojazd nie eksploatowany. Rok produkcji minimum 2025. 3. Wspólny Słownik Zamówień CPV – 34144210-3 Wozy strażackie. 4. Szczegółowa charakterystyka przedmiotu zamówienia znajduje się w „Opis przedmiotu zamówienia - Specyfikacja techniczna” tj.: dla części A stanowiący „Minimalne wymagania dla ciężkich samochodów ratowniczo-gaśniczych z funkcją dostarczania wody do celów bytowych”. Szczegółowe warunki realizacji określa załącznik nr 4 do SWZ „Projektowane postanowienia umowy”. 5. Minimalny okres gwarancji wynosi 24 miesiące.
Interne Kennung: PT.2370.7.2025-część A
Menge: 1 Stück
Los: LOT-0002
Titel: Część B – dostawa 1 sztuki ciężkiego samochodu ratowniczo-gaśniczego z funkcją dostarczania wody do celów bytowych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa 1 szt. ciężkiego samochodu ratowniczo-gaśniczego z funkcją dostarczania wody do celów bytowych o parametrach technicznych i wyposażeniu zgodnym z treścią specyfikacji. 2. Za fabrycznie nowy uznaje się pojazd nie eksploatowany. Rok produkcji minimum 2025. 3. Wspólny Słownik Zamówień CPV – 34144210-3 Wozy strażackie. 4. Szczegółowa charakterystyka przedmiotu zamówienia znajduje się w „Opis przedmiotu zamówienia - Specyfikacja techniczna” tj.: dla części B stanowiący „Minimalne wymagania dla ciężkich samochodów ratowniczo-gaśniczych z funkcją dostarczania wody do celów bytowych”. Szczegółowe warunki realizacji określa załącznik nr 4 do SWZ „Projektowane postanowienia umowy”. 5. Minimalny okres gwarancji wynosi 24 miesiące.
Interne Kennung: PT.2370.7.2025-Część B