See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zagospodarowanie odpadów komunalnych z punktu selektywnej zbiórki odpadów komunalnych (PSZOK) w Nowym Targu od dnia 1 stycznia 2026r do dnia 31 grudnia 2026r
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest przyjęcie do zagospodarowania odpadów komunalnych z punktu selektywnej zbiórki odpadów komunalnych (PSZOK) w Nowym Targu administrowanego przez Zakład Gospodarczy Zieleni i Rekreacji od dnia 1 stycznia 2026 r. do dnia 31 grudnia 2026 r. Zagospodarowanie następujących odpadów: 15 01 01 – opakowania z papieru i tektury,15 01 02 – opakowania z tworzyw sztucznych, 15 01 04 – opakowania z metali, 15 01 07 – opakowania ze szkła,16 01 03 – zużyte opony, 17 01 01 – odpady z betonu oraz gruz betonowy z rozbiórek i remontów,17 01 02 – gruz ceglany, 17 01 03 – odpady innych materiałów ceramicznych i elementów wyposażenia, 17 02 03 – tworzywa sztuczne, 17 03 80 – odpadowa papa, 17 06 04 – materiały izolacyjne inne niż wymienione w (17 06 01, 17 06 03), 20 01 11 – tekstylia, 20 02 01 – odpady ulegające biodegradacji, 20 03 07 – odpady wielkogabarytowe, 20 01 99 – popiół. W oparciu o powstające frakcje odpadów komunalnych zagospodarowanych w okresie od 1 września 2024 r. do 31 sierpnia 2025 r. – ilość odpadów komunalnych przekazanych w ciągu danego okresu. Frakcja odpadów komunalnych /rodzaj odpadów komunalnych, ilość odpadów komunalnych (Mg): Odpady budowlane i rozbiórkowe 542,98, Odpady wielkogabarytowe 468,48, Zużyte opony 60,14, Popiół 0,00, Odpady ulegające biodegradacji 87,46, Opakowania z papieru i tekstury 15,10, Opakowania z tworzyw sztucznych 91,38, Opakowania z metali 0,00, Opakowania ze szkła 124,22, Tekstylia 1,08. SUMA = 1 390,84. Szacowana ilość odpadów komunalnych do odbioru w podziale na poszczególne frakcje i rodzaje w okresie 12 miesięcy, służąca do złożenia oferty cenowej przez wykonawców. Szacowana ilość odpadów w okresie 12 miesięcy obowiązywania umowy tj.: od dnia 1 stycznia 2026 r. do 31 grudnia 2026 r., w oparciu o powstające frakcje odpadów komunalnych zagospodarowanych w okresie od 1 września 2024 r. do 31 sierpnia 2025 r. na terenie miasta Nowy Targ powiększone: względem ilości o 20% i ceny za tonę odpadów o 8 %. Frakcja odpadów komunalnych /rodzaj odpadów komunalnych, ilość odpadów komunalnych (Mg): Odpady budowlane i rozbiórkowe 651,58, Odpady wielkogabarytowe 562,18, Zużyte opony 72,17, Popiół 1,00, Odpady ulegające biodegradacji 104,95, Opakowania z papieru i tekstury 18,12, Opakowania z tworzyw sztucznych 109,66, Opakowania z metali 1,00, Opakowania ze szkła 149,06, Tekstylia 1,30. SUMA = 1 671,02. Należy mieć na uwadze, że podane w/w wartości mogą się nieznacznie zmieniać w czasie realizacji przedmiotu zamówienia. Pozostałe informacje zostały zawarte w SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 700390-2025
Interne Kennung: ZGZiR.ZP.26.3.2.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90533000 Verwaltung von Müllhalden
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen, 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zagospodarowanie odpadów komunalnych z punktu selektywnej zbiórki odpadów komunalnych (PSZOK) w Nowym Targu od dnia 1 stycznia 2026r. do dnia 31 grudnia 2026r.