685300-2025 - Wettbewerb
Polen – Personensonderbeförderung (Straße) – Świadczenie usług transportu pacjentów lub materiałów do badań – bez lekarza w okresie 12 miesięcy
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelŚwiadczenie usług transportu pacjentów lub materiałów do badań – bez lekarza w okresie 12 miesięcy
BeschreibungŚwiadczenie usług transportu pacjentów lub materiałów do badań – bez lekarza w okresie 12 miesięcy. Szczegółowy opis zawiera SWZ.
Interne KennungDZP-271-2-93/PN/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60130000 Personensonderbeförderung (Straße)
5. Los
LosLOT-0001
TitelŚwiadczenie usług transportu pacjentów lub materiałów do badań – bez lekarza w okresie 12 miesięcy. Szczegółowy opis zawiera SWZ
BeschreibungŚwiadczenie usług transportu pacjentów lub materiałów do badań – bez lekarza w okresie 12 miesięcy
Interne KennungŚwiadczenie usług transportu pacjentów lub materiałów do badań – bez lekarza w okresie 12 miesięcy