See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst voor de aankoop van audiovisuele en gedrukte materialen voor de bibliotheek van Tervuren
Beschreibung: De opdracht omvat de levering van alle mogelijke gedrukte en audiovisuele materialen fictie en non-fictie.
Interne Kennung: 11/8/2023 9:26 AM 3PID817 VTBIB23/817
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 22110000 Gedruckte Bücher
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Aankoop van gedrukte materialen
Beschreibung: Aankoop van gedrukte materialen
Interne Kennung: VTBIB23/
Zusätzliche Einstufung (cpv): 22113000 Bücher für Bibliotheken
Los: LOT-0002
Titel: Aankoop van audiovisueel materiaal
Beschreibung: Aankoop van audiovisueel materiaal
Interne Kennung: VTBIB23/817 2
Los: LOT-0003
Titel: Aankoop van e-books
Beschreibung: Aankoop van e-books
Interne Kennung: VTBIB23/817 3