685385-2023 - Wettbewerb
Polen – Wärmeaustauscher, Klimaanlagen und Kältemaschinen sowie Filtriergeräte – Poprawa efektywności energetycznej w Wojewódzkim Szpitalu Rehabilitacyjnym w Janowicach Wielkich celem zmiany systemu ogrzewania w szczególności: Modernizacja kotłowni poprzez dostawę i montaż pieca gazowego na gaz skroplony.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Bauleistungen - Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Poprawa efektywności energetycznej w Wojewódzkim Szpitalu Rehabilitacyjnym w Janowicach Wielkich celem zmiany systemu ogrzewania w szczególności: Modernizacja kotłowni poprzez dostawę i montaż pieca gazowego na gaz skroplony.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa i montaż pieców gazowych na gaz skroplony o łącznej mocy 516,1 kW oraz budowa instalacji wspomagającej – wewnętrznej stacji uzdatniania wody. Prace objęte zamówieniem będą wykonywane w budynku, w którym prowadzona jest statutowa działalność lecznicza. Na czas remontu z użytkowania zostaną jedynie wyłączone pomieszczenia objęte postępowaniem.
Interne Kennung: ZP-381-III-2/23
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zachodzi konieczność rozpoczęcia realizacji zamówienia w bieżącym roku budżetowym (2023) ze względu na zasady finansowania zamówienia ze środków Dolnośląskiego Urzędu Wojewódzkiego. Postępowanie jest postępowaniem powtórzonym, w poprzednim postępowaniu udział wzięli wyłącznie wykonawcy krajowi, nie zachodzi ryzyko ubiegania się o zamówienie przez wykonawców zagranicznych. Warunki zamówienia nie uległy istotnym zmianom. Wykonawcy, którzy złożyli oferty w poprzednim postępowaniu zostaną poinformowani o wszczęciu bieżącego postępowania.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42510000 Wärmeaustauscher, Klimaanlagen und Kältemaschinen sowie Filtriergeräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45330000 Installateurarbeiten, 45252126 Bau von Trinkwasseraufbereitungsanlagen, 44611500 Wassertanks
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Poprawa efektywności energetycznej w Wojewódzkim Szpitalu Rehabilitacyjnym w Janowicach Wielkich celem zmiany systemu ogrzewania w szczególności: Modernizacja kotłowni poprzez dostawę i montaż pieca gazowego na gaz skroplony
Haupteinstufung (cpv): 42515000 Fernwärmekessel