2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa ciągnika rolniczego dla Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Sokołowie Podlaskim.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa do siedziby Zamawiającego ciągnika rolniczego uniwersalnego dla Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Władysława Stanisława Reymonta w Sokołowie Podlaskim.
Interne Kennung: ZSCKR.0841.12.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Postępowanie w trybie przetargu nieograniczonego o wartości równej lub przekraczającej progi unijne na podstawie art. 132 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2024 r. poz. 1320 ze zm.)
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 16000000 Landwirtschaftsmaschinen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 16700000 Traktoren
5. Los
Los: LOT-0001