2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usługi Inwestora Zastępczego nad robotami budowlanymi przy realizacji zadania pn.: Budowa Nowej Sceny Teatru im. Wandy Siemaszkowej w Rzeszowie.
Beschreibung: Przedmiotem postępowania jest Świadczenie usługi Inwestora Zastępczego nad robotami budowlanymi przy realizacji zadania pn.: Budowa Nowej Sceny Teatru im. Wandy Siemaszkowej w Rzeszowie. Opisem przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1 do SWZ. Przedmiot zamówienia określony został też w Projekcie umowy, stanowiącym załącznik nr 3 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 247748-2025
Interne Kennung: MI.2610.2.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71247000 Beaufsichtigung der Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71520000 Bauaufsicht, 79421000 Projektmanagement, außer Projektüberwachung von Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem postępowania jest Świadczenie usługi Inwestora Zastępczego nad robotami budowlanymi przy realizacji zadania pn.: Budowa Nowej Sceny Teatru im. Wandy Siemaszkowej w Rzeszowie