2. Verfahren
Verfahren
Titel: CAR verzekering OV Knooppunt
Beschreibung: Gemeente Haarlem ontwikkelt het OV-knooppunt Haarlem Nieuw Zuid. Na het doorlopen van een Europese aanbestedingsprocedure is er een design en construct-overeenkomst ten behoeve van de realisatie afgesloten met de combinatie van Hattum van Blankevoort / KWS. Willis BV is als assurantiemakelaar van de gemeente Haarlem gevraagd om de aflopende CAR verzekering van dit project aan te besteden en zal ook optreden als bemiddelende makelaar bij de uitvoering van de verzekeringsovereenkomst. Het werk dat onderwerp is van de af te sluiten verzekering bestaat in hoofdlijnen uit de volgende onderdelen: • een ondergrondse fietsparkeergarage; • de herinrichting van de openbare ruimte incl. groenvoorzieningen; • de herindeling van de infrastructuur; • de realisatie van het busplatform en de architectonische perronkap en • de onderdoorgang van de Schipholweg. De nadere informatie volgt in de inschrijvingsfase. De projectwaarde van het werk dat onderwerp is van de af te sluiten CAR verzekering is EUR 65.000.000
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66513200 Bauwesenversicherungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66516400 Allgemeine Haftpflichtversicherungen
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Aflopende CAR verzekering
Beschreibung: Aflopende Constructie All Risks (CAR) Verzekering De projectwaarde van het te verzekeren bouwproject is EUR 65.000.000,00
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Conform leidraad