See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst voor het leveren van signalisatie-, werk-, promo- en sportkledij voor verschillende diensten van stad en OCMW Beringen
Beschreibung: Stad en OCMW Beringen wensen een raamovereenkomst af te sluiten voor een periode van 4 jaar voor de levering van signalisatie-, werk-, promo- en sportkledij. De opdracht is opgedeeld in volgende percelen: Perceel 1 “HVIS-werkkledij” Perceel 2 “Werkkledij (niet HVIS)” Perceel 3 “Promokledij” Perceel 4 “Sportkleding” De inschrijver dient de kledij te kunnen voorzien van logo’s en andere bedrukkingen. De opdrachtnemer verbindt zich er toe alle maten te kunnen leveren. Indien een meerprijs in functie van bepaalde maten wordt gevraagd, zal de leverancier dit expliciet in de offerte vermelden. Aan deze opdracht is een beoordeling van een stalenpakket verbonden. Het pakket dient kosteloos ter beschikking gesteld te worden. Na gunning van de opdracht mogen de geleverde stalen op afspraak terug worden opgehaald.
Interne Kennung: PPP066-3734/5384/L2025bkr461
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 18110000 Berufskleidung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: HVIS-werkkledij
Beschreibung: HVIS-werkkledij
Interne Kennung: L2025bkr461_1
Haupteinstufung (cpv): 18100000 Arbeitskleidung, besondere Arbeitsbekleidungen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 18100000 Arbeitskleidung, besondere Arbeitsbekleidungen und Zubehör, 18110000 Berufskleidung
Los: LOT-0002
Titel: Werkkledij (niet-HVIS)
Beschreibung: Werkkledij (niet-HVIS)
Interne Kennung: L2025bkr461_2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 18110000 Berufskleidung
Los: LOT-0003
Titel: Promokledij
Beschreibung: Promokledij
Interne Kennung: L2025bkr461_3
Zusätzliche Einstufung (cpv): 18110000 Berufskleidung, 18222000 Firmenkleidung
Los: LOT-0004
Titel: Sportkleding
Beschreibung: Sportkleding
Interne Kennung: L2025bkr461_4
Zusätzliche Einstufung (cpv): 18110000 Berufskleidung, 18412000 Sportkleidung