2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa i montaż 4 sztuk unitów stomatologicznych wraz z dodatkowym wyposażeniem
Beschreibung: Dostawa i montaż 4 sztuk unitów stomatologicznych wraz z dodatkowym wyposażeniem
Vorherige Bekanntmachung: 718253-2024
Interne Kennung: ZP/02/2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zamawiający musi zrealizować zamówienie w roku 2024, do 31 grudnia.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33126000 Ausrüstung für Stomatologie
5. Los
Los: LOT-0001