685480-2023 - Wettbewerb
Polen – Reinigungsdienste – Kompleksowe utrzymanie czystości wewnątrz i na zewnątrz budynków należących do Sądu Okręgowego w Koszalinie, Sądu Rejonowego w Sławnie i Sądu Rejonowego w Wałczu.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kompleksowe utrzymanie czystości wewnątrz i na zewnątrz budynków należących do Sądu Okręgowego w Koszalinie, Sądu Rejonowego w Sławnie i Sądu Rejonowego w Wałczu.
Beschreibung: Kompleksowe utrzymanie czystości wewnątrz i na zewnątrz budynków należących do Sądu Okręgowego w Koszalinie, Sądu Rejonowego w Sławnie i Sądu Rejonowego w Wałczu. Przedmiot zamówienia został podzielony na 3 części: CZĘŚĆ I: KOMPLEKSOWE UTRZYMANIE CZYSTOŚCI WEWNĄTRZ I NA ZEWNĄTRZ BUDYNKÓW NALEŻĄCYCH DO SĄDU OKRĘGOWEGO W KOSZALINIE. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 2 do niniejszej SWZ. CZĘŚĆ II: KOMPLEKSOWE UTRZYMANIE CZYSTOŚCI WEWNĄTRZ I NA ZEWNĄTRZ BUDYNKÓW NALEŻĄCYCH DO SĄDU REJONOWEGO W SŁAWNIE. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 2a do niniejszej SWZ. CZĘŚĆ III: KOMPLEKSOWE UTRZYMANIE CZYSTOŚCI WEWNĄTRZ I NA ZEWNĄTRZ BUDYNKÓW NALEŻĄCYCH DO SĄDU REJONOWEGO W WAŁCZU. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 2b do niniejszej SWZ. Zamawiający przewiduje zastosowanie „procedury odwróconej”, o której mowa w art. 139 ust.1 ustawy Pzp, tzn. Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełnienia warunków udziału w postępowaniu. Zamawiający na podstawie art. 95 ustawy Pzp wymaga zatrudnienia przez Wykonawcę lub Podwykonawcę w trakcie realizacji zamówienia na podstawie stosunku pracy osoby, które będą wykonywać czynności związane z realizacją zamówienia, jeżeli wykonanie tych czynności polega na wykonywaniu pracy w sposób określony w art. 22§1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. – Kodeks pracy (t.j. Dz.U. z 2023 r., poz. 1465). Wymóg ten dotyczy osób, które wykonują czynności bezpośrednio związane z wykonywaniem usługi, a opisane w załącznikach do SWZ (nr 2, 2a i 2b).
Interne Kennung: ZP-26-1-6/23
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zamawiający opublikował wstępne ogłoszenie informacyjne w Dz.U.U.E (2023/S 137/439319)
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90919200 Büroreinigung, 90620000 Schneeräumung, 90630000 Glatteisbeseitigung, 90914000 Parkplatzreinigung, 77314100 Anlegen von Rasen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część I. Kompleksowe utrzymanie czystości wewnątrz i na zewnątrz budynków należących do Sądu Okręgowego w Koszalinie.
Beschreibung: Kompleksowe utrzymanie czystości wewnątrz i na zewnątrz budynków należących do Sądu Okręgowego w Koszalinie: budynek przy ul. Waryńskiego 7, budynek OZSS przy ul. Zwycięstwa 140, budynek w Sarbinowie, ul. Leśna 3.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: ZP-26-1-6/23.
Los: LOT-0002
Titel: Część II. Kompleksowe utrzymanie czystości wewnątrz i na zewnątrz budynków należących do Sądu Rejonowego w Sławnie.
Beschreibung: Kompleksowe utrzymanie czystości wewnątrz i na zewnątrz budynków należących do Sądu Rejonowego w Sławnie przy ul. I Pułku Ułanów 20 i ul. Wojska Polskiego 8. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 2a do SWZ.
Los: LOT-0003
Titel: Część III. Kompleksowe utrzymanie czystości wewnątrz i na zewnątrz budynków należących do Sądu Rejonowego w Wałczu
Beschreibung: Kompleksowe utrzymanie czystości wewnątrz i na zewnątrz budynków należących do Sądu Rejonowego w Wałczu - budynki przy ul. Sądowa 2 i ul. Bydgoska 13. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 2b do SWZ.