685494-2025 - Wettbewerb
Polen – Softwarepaket für Luftverkehrsbodendienste – Zakup licencji i aktualizacja dokumentacji nawigacyjnej niezbędnej do wykonywania operacji lotniczych przez Lotnicze Pogotowie Ratunkowe w podziale na zadania
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZakup licencji i aktualizacja dokumentacji nawigacyjnej niezbędnej do wykonywania operacji lotniczych przez Lotnicze Pogotowie Ratunkowe w podziale na zadania
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest zakup licencji i aktualizacja dokumentacji nawigacyjnej niezbędnej do wykonywania operacji lotniczych przez Lotnicze Pogotowie Ratunkowe. Zamówienie zostało podzielone na 7 części. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowią załączniki nr 2A (Zadanie nr 1), 2B (Zadanie nr 2), 2C (Zadanie nr 3), 2D (Zadanie nr 4), 2E (Zadanie nr 5), 2F (Zadanie nr 6) i 2G (Zadanie nr 7) do SWZ.
Interne KennungZP/1/X/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48131000 Softwarepaket für Luftverkehrsbodendienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48600000 Datenbank- und -Betriebssoftwarepaket
5. Los
LosLOT-0001
TitelZadanie nr 1
Beschreibung1) Dostawa licencji oraz aktualizacji EFB (Electronic Flight Bag) dla samolotów, w zakresie oprogramowania do planowania lotów z funkcją DISPATCH + ANALIZA PASA + Active NavLog + Tracking dla 2 samolotów LJ75 oraz jednego samolotu P180. Bazy danych kart podejść obejmujące swoim zakresem: • Worldwide (WW IFR + VFR EUROPE) wraz z aktualizacjami dla 8 jednoczesnych użytkowników ( LJ75 szt. 2 – Garmin) . • EUR, EEU, MES, MIL(EUROPE) (IFR) wraz z aktualizacjami dla 4 jednoczesnych użytkowników ( P180 szt. 1 – Proline 21 ). 2) Dostawa licencji oraz aktualizacji EFB (Electronic Flight Bag) dla śmigłowców, w zakresie oprogramowania do planowania lotów z funkcją DISPATCH dla 27 śmigłowców EC135. Bazy danych kart podejść obejmujące swoim zakresem: • EAS+GER (IFR) + CENTRAL EUR (VFR) oraz wraz z aktualizacjami dla 76 jednoczesnych użytkowników. 3) Dostawa licencji oraz aktualizacji programu do planowania lotów VFR do użycia jako pomoc w planowaniu i nawigowaniu w lotach VFR.
LosLOT-0002
TitelZadanie nr 2
Beschreibung1) Bazy NavData oraz mapy IFIS dla samolotu P180 Piaggio Avanti II (Rockwell Collins) wraz z aktualizacją deklinacji magnetycznej. 2) Systemu EGPWS oraz deklinacji magnetycznej dla samolotu P180 Piaggio Avanti II.
LosLOT-0003
TitelZadanie nr 3
Beschreibung1) Bazy danych nawigacyjnych oraz deklinacji magnetycznej, przeznaczonych dla śmigłowców EC 135 P2+ obejmujących obszar zawierający się w wielokącie o następujących koordynatach: 54N05E, 57N25E, 47N06E, 47N25E. 2) Bazy danych przeszkód obejmujących swoim zasięgiem teren Polski na śmigłowcach EC 135 P2+ i P3 oraz w symulatorze FTD-EC135P2+ Level 3. 3) Bazy danych nawigacyjnych obejmujących swoim zasięgiem teren Polski oraz krajów ościennych, na śmigłowcach EC 135 P2+ i P3 oraz w symulatorze FTD-EC135P2+ Level 3. 4) Map współpracujących z awioniką statków powietrznych zabudowaną na EC 135 P2+ , EC 135 P3, symulatorze lotu FTD-EC135P2+ Level 3 oraz PC, obejmujących swoim zasięgiem teren Polski, uwzględniających aktualne poprawki deklinacji magnetycznej.
LosLOT-0004
TitelZadanie nr 4
BeschreibungBaza danych nawigacyjnych w formacie ARINC 424-16 współpracująca z symulatorem EC 135 FTD-EC135P2+ Level 3 dla obszaru obejmującego swoim zasięgiem teren Polski.
LosLOT-0005
TitelZadanie nr 5
Beschreibung1) Bazy danych dla 4 śmigłowców EC 135 P3 wyposażonych w urządzenia Dual GTN Serii 750. 2) Oprogramowania symulatorów Moving Map dla PC, stanowiącego odzwierciedlenie Moving Map awioniki użytkowanych śmigłowców EC 135 w wersjach P2+ oraz P3.
LosLOT-0006
TitelZadanie nr 6
Beschreibung1) Bazy danych dla urządzenia Garmin GTN 650 NavData, Obstacle, SafeTaxi, BaseMap, Terrain, Electronic Charts, Airport Directory wraz z dostępem dla 4 urządzeń typu iPad/PC oraz w formacie zgodnym z Garmin GTN 650 dla 2 śmigłowców Robinson R44 Raven II, dla obszaru obejmującego swoim zasięgiem teren Europy (Polska i kraje ościenne z wyłączeniem Białorusi oraz Ukrainy). 2) Bazy danych NavData, Terrain dla urządzeń Aspen Avionics EFD500, dla 2 śmigłowców Robinson R44 Raven II, dla obszaru obejmującego swoim zasięgiem teren International. 3) Bazy danych NavData, Terrain dla urządzeń Aspen Avionics EFD1000, dla 2 śmigłowców Robinson R44 Raven II, dla obszaru obejmującego swoim zasięgiem teren International.
LosLOT-0007
TitelZadanie nr 7
BeschreibungBaza danych NavData, Airport Directory, Basemap, Obstacles, SafeTaxi, Terrain, Electronic Charts zawierających karty podejść IFR oraz VFR w formacie zgodnym z Garmin G5000 dla 2 samolotów LearJet 75 Liberty, dla obszaru obejmującego swoim zasięgiem cały świat (Worldwide).