685514-2025 - Wettbewerb
Polen – Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen – Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu Gminy Czernichów w roku 2026
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelOdbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu Gminy Czernichów w roku 2026
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest wykonanie usługi polegającej na odbieraniu i zagospodarowaniu odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości (ok. 2213 nieruchomości zamieszkałych oraz ok. 1071 nieruchomości na których znajdują się domki letniskowe lub inne nieruchomości wykorzystywane na cele rekreacyjno-wypoczynkowe wykorzystywane jedynie przez część roku) z terenu gminy Czernichów w 2026 roku oraz prowadzenie punktu selektywnej zbiórki odpadów.Przedmiot zamówienia został opisany szczegółowo w załączniku nr 9 do SWZ. Zamawiający wymaga zatrudnienia na podstawie umowy o pracę przez Wykonawcę lub Podwykonawcę osób wykonujących wskazane poniżej czynności w trakcie realizacji zamówienia: kierowcy pojazdów odbierających odpady, pracownicy fizyczni zajmujący się odbiorem odpadów z nieruchomości i ich załadunkiem na śmieciarki, pracownicy odbierający odpady w PSZOK. Wykonawca może powierzyć wykonanie części zamówienia Podwykonawcy. Wymagane oświadczenia i dokumenty składane wraz z ofertą oraz w odpowiedzi na wezwanie opisano w SWZ.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90513100 Hausmüllbeseitigung, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90513000 Behandlung und Beseitigung ungefährlicher Siedlungs- und anderer Abfälle, 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen, 90533000 Verwaltung von Müllhalden
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest wykonanie usługi polegającej na odbieraniu i zagospodarowaniu odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości (ok. 2213 nieruchomości zamieszkałych oraz ok. 1071 nieruchomości na których znajdują się domki letniskowe lub inne nieruchomości wykorzystywane na cele rekreacyjno-wypoczynkowe wykorzystywane jedynie przez część roku) z terenu gminy Czernichów w 2026 roku oraz prowadzenie punktu selektywnej zbiórki odpadów.Przedmiot zamówienia został opisany szczegółowo w załączniku nr 9 do SWZ. Zamawiający wymaga zatrudnienia na podstawie umowy o pracę przez Wykonawcę lub Podwykonawcę osób wykonujących wskazane poniżej czynności w trakcie realizacji zamówienia: kierowcy pojazdów odbierających odpady, pracownicy fizyczni zajmujący się odbiorem odpadów z nieruchomości i ich załadunkiem na śmieciarki, pracownicy odbierający odpady w PSZOK. Wykonawca może powierzyć wykonanie części zamówienia Podwykonawcy.Wymagane oświadczenia i dokumenty składane wraz z ofertą oraz w odpowiedzi na wezwanie opisano w SWZ.