2. Verfahren
Verfahren
Titel: "Rozbudowa środowiska macierzowego"
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest „Rozbudowa środowiska macierzowego”, w tym: 1) dostawa, , instalacja, konfiguracja i uruchomienie 2 szt. macierzy dyskowych 2) Serwis gwarancyjny przez okres 60 miesięcy 3) Wsparcie merytoryczne w liczbie 40 roboczogodzin. 2. Opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do Specyfikacji. 3. Sposób realizacji zamówienia określa projekt umowy stanowiący Załącznik nr 2 do Specyfikacji. 4. Zamawiający nie przewiduje udzielenie zamówień na podstawie art. 214 ust. 1 pkt 7 i 8 ustawy Pzp.
Interne Kennung: NFZ-BAG-SZP.251.38.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30233141 RAID (Redundant Array of Independent Disks, redundanter Verbund unabhängiger Festplatten)
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72591000 Entwicklung von Leistungsumfangsabkommen, 72100000 Hardwareberatung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: „Rozbudowa środowiska macierzowego”
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest „Rozbudowa środowiska macierzowego”, w tym: 1) dostawa, , instalacja, konfiguracja i uruchomienie 2 szt. macierzy dyskowych 2) Serwis gwarancyjny przez okres 60 miesięcy 3) Wsparcie merytoryczne w liczbie 40 roboczogodzin. 3. Opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do Specyfikacji. 4. Sposób realizacji zamówienia określa projekt umowy stanowiący Załącznik nr 2 do Specyfikacji. 5. Zamawiający nie przewiduje udzielenie zamówień na podstawie art. 305 w związku z art. 214 ust. 1 pkt 7 i 8 ustawy Pzp.
Haupteinstufung (cpv): 48820000 Server
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30233141 RAID (Redundant Array of Independent Disks, redundanter Verbund unabhängiger Festplatten), 72591000 Entwicklung von Leistungsumfangsabkommen, 72100000 Hardwareberatung