6856-2026 - Ergebnis
Polen – Müllsammlung – Oczyszczanie terenów należących do Gminy Olkusz w 2026-2027 r.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelOczyszczanie terenów należących do Gminy Olkusz w 2026-2027 r.
BeschreibungZadanie objęte zamówieniem jest wypełnieniem obowiązków związanych z utrzymaniem czystości i porządku na terenach należących do Gminy Olkusz, nałożonych na Zamawiającego zgodnie z postanowieniami art. 3.1 ustawy z dnia 13 września 1996 roku o utrzymaniu czystości i porządku w gminach. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, opis wymagań zamawiającego w zakresie realizacji i odbioru określają: - szczegółowy zakres i rodzaj usług do wykonania zawarte zostały w załączonym Opisie przedmiotu zamówienia (załącznik nr 6 do SWZ), - opis wymagań zamawiającego w zakresie realizacji i odbioru zawarte są we wzorze umowy (załącznik nr 5 do SWZ).
Vorherige Bekanntmachung646015-2025
Interne KennungKBZ.271.2.51.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90511300 Müllsammlung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511100 Einsammeln von kommunalem Müll, 90513200 Beseitigung von kommunalem Müll, 90000000 Abwasser- und Abfallbeseitigungs-, Reinigungs- und Umweltschutzdienste
5. Los
LosLOT-0001