See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa i montaż aparatury medycznej
Beschreibung: Dostawa i montaż aparatury medycznej. Giętki endoskop intubacyjny z kanałem roboczym i aparat do znieczuleń ogólnych w pełnym wyposażeniu
Vorherige Bekanntmachung: 358926-2025
Interne Kennung: ZP/02/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Giętki endoskop intubacyjny z kanałem roboczym
Beschreibung: Giętki endoskop intubacyjny z kanałem roboczym oraz szkolenie dla 10 osób.
Los: LOT-0002
Titel: aparat do znieczuleń ogólnych w pełnym wyposażeniu
Beschreibung: aparat do znieczuleń ogólnych w pełnym wyposażeniu oraz szkolenie dla 10 osób.