2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa monitora interaktywnego i komputera przenośnego do Zakładu Toksykologii UMB, z podziałem na 2 części - AZP.25.1.72.2025
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa monitora interaktywnego i komputera przenośnego do Zakładu Toksykologii UMB, z podziałem na 2 części: Część 1 - Dostawa wraz z instalacją, konfiguracją, uruchomieniem monitora interaktywnego do Zakładu Toksykologii Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku, Część 2 - Dostawa wraz z instalacją, konfiguracją, uruchomieniem komputera przenośnego do Zakładu Toksykologii Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ oraz wzorem umowy stanowiącym załącznik nr 3 do SWZ. 2. ZAŁĄCZNIKI DOTYCZĄCE PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA: - Opis przedmiotu zamówienia - Załącznik nr 2 do SWZ, - Tabela zgodności oferowanego przedmiotu zamówienia z zasadą DNSH (Do No Significant Harm) – Załącznik nr 2a do SWZ, - Wzór umowy – załącznik nr 3 do SWZ. 3. Termin realizacji zamówienia: Wykonanie przedmiotu umowy nastąpi w terminie: minimalny termin 15 dni roboczych, maksymalny termin 35 dni roboczych od daty zawarcia umowy – zgodnie z Częścią XVII SWZ.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32322000 Multimediaausrüstung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa wraz z instalacją, konfiguracją, uruchomieniem monitora interaktywnego do Zakładu Toksykologii Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku
Beschreibung: Dostawa wraz z instalacją, konfiguracją, uruchomieniem monitora interaktywnego do Zakładu Toksykologii Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30231300 Bildschirme, 30236000 Diverse Computerausrüstungen, 30213000 Personalcomputer, 30237200 Computerzubehör, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 39162100 Lehrmittel, 48190000 Unterrichtssoftwarepaket
Optionen:
Beschreibung der Optionen: nie dotyczy
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa wraz z instalacją, konfiguracją, uruchomieniem komputera przenośnego do Zakładu Toksykologii Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku
Beschreibung: Dostawa wraz z instalacją, konfiguracją, uruchomieniem komputera przenośnego do Zakładu Toksykologii Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku