685730-2025 - Ergebnis
Tschechien – Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen – Nová Linecká čtvrť – etapa I., Centrum sociálních služeb - Správce stavby
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelNová Linecká čtvrť – etapa I., Centrum sociálních služeb - Správce stavby
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky je výkon činnosti správce stavby na základě Vzorové smlouvy o poskytování služeb mezi objednatelem a konzultantem (dále jen „FIDIC WHITE BOOK“) dle standardů Mezinárodní federace konzultačních inženýrů (dále jen „FIDIC“), při realizaci stavby s názvem „Nová Linecká čtvrť – etapa I., Centrum sociálních služeb“ (dále jen „stavba“). Stavba bude realizována podle smluvních standardů FIDIC s názvem Smluvní podmínky pro dodávku technologických zařízení a projektování – výstavbu elektro- a strojně-technologického díla a pozemních a inženýrských staveb projektovaných zhotovitelem (FIDIC YELLOW BOOK). Předmětem realizace stavby budou stavební úpravy a přístavba stávajícího městského bloku metodou Design & Build. Zadávací dokumentace související veřejné zakázky na výběr zhotovitele stavby je dostupná na profilu zadavatele na adrese: https://tenderarena.cz/dodavatel/seznam-profilu-zadavatelu/detail/Z0006022/zakazka/750596. Ke dni zahájení tohoto zadávacího řízení ještě neuplynula lhůta pro podání nabídek na související veřejnou zakázku a její zadávací dokumentace tak může být změněna nebo doplněna. Předmět plnění veřejné zakázky je blíže specifikován v obchodních a platebních podmínkách (Příloha č. 3 dokumentace zadávacího řízení).
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros, 71251000 Dienstleistungen von Architekturbüros und Bauabnahme, 71247000 Beaufsichtigung der Bauarbeiten, 71317200 Dienstleistungen im Bereich Gesundheitsschutz und Sicherheit, 71318000 Beratungsdienste von Ingenieurbüros, 71356100 Technische Überwachung, 71356200 Technische Hilfe, 71541000 Projektmanagement im Bauwesen, 71620000 Analysen
5. Los
LosLOT-0001
Interne KennungNová Linecká čtvrť – etapa I., Centrum sociálních služeb - Správce stavby
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71317200 Dienstleistungen im Bereich Gesundheitsschutz und Sicherheit, 71247000 Beaufsichtigung der Bauarbeiten, 71251000 Dienstleistungen von Architekturbüros und Bauabnahme, 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros, 71318000 Beratungsdienste von Ingenieurbüros, 71356100 Technische Überwachung, 71356200 Technische Hilfe, 71541000 Projektmanagement im Bauwesen, 71620000 Analysen