See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Levering elektriciteit en Garanties van Oorsprong t.b.v. VIVENS
Beschreibung: NS Reizigers B.V. is voor haarzelf en mede voor alle leden van VIVENS voornemens een (of meerdere) leverancier(s) te contracteren die elektriciteit en Garanties van Oorsprong levert/leveren voor de jaren 2025 tot en met 2027, optioneel te verlengen voor de jaren 2028 en 2029. De omvang van de opdracht is geschat op basis van het jaar 2022, waarbij circa 1,46 TWh geleverd is.
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09310000 Elektrizität
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1: Levering van elektriciteit
Beschreibung: Levering van elektriciteit
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Optioneel te verlengen voor de jaren 2028 en 2029.
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2: Levering van GvO’s
Beschreibung: Levering van GvO’s
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Perceel 3: Levering van elektriciteit en GvO’s
Beschreibung: Levering van elektriciteit en GvO’s
Interne Kennung: 3