685805-2025 - Ergebnis
Polen – Bettwäsche – Dostawa kołder, poduszek, pościeli, prześcieradeł, kocy i narzut do internatów oraz kwater internatowych leżących na obszarze działania AMW OR w Bydgoszczy.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa kołder, poduszek, pościeli, prześcieradeł, kocy i narzut do internatów oraz kwater internatowych leżących na obszarze działania AMW OR w Bydgoszczy.
BeschreibungDostawa kołder, poduszek, pościeli, prześcieradeł, kocy i narzut do internatów oraz kwater internatowych leżących na obszarze działania AMW OR w Bydgoszczy. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 1 do SWZ. W niniejszym postępowaniu Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych na niżej wymienione części zamówienia: Część 1: dostawa kołder Część 2: dostawa poduszek Część 3: dostawa pościeli Część 4: dostawa prześcieradeł Część 5: dostawa kocy Część 6 – dostawa narzut
Vorherige Bekanntmachung459414-2025
Interne KennungDZP-OB.2610.265.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensPrzedmiotem zamówienia jest dostawa kołder, poduszek, pościeli, prześcieradeł, kocy i narzut do internatów oraz kwater internatowych leżących na obszarze działania AMW OR Bydgoszczy. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 1 do SWZ. W niniejszym postępowaniu Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych na niżej wymienione części zamówienia: Część 1: dostawa kołder Część 2: dostawa poduszek Część 3: dostawa pościeli Część 4: dostawa prześcieradeł Część 5: dostawa kocy Część 6 – dostawa narzut Zamawiający informuje, że niniejsze postępowanie jest wydzieloną częścią zamówienia o nazwie „Pościele, koce, ręczniki, poduszki, kołdry, firany, zasłony” Wykonawca zobowiązany jest zrealizować przedmiot zamówienia w terminie do 2 miesięcy od dnia zawarcia umowy (30 dni roboczych od dnia złożenia zamówienia drogą mailową lub telefoniczną. Wykonawca jest związany ofertą od dnia upływu terminu składania ofert do dnia 16 listopada 2025 r. Bieg terminu związania ofertą rozpoczyna się wraz z upływem terminu składania ofert. Treść oferty musi odpowiadać treści SWZ. Zaleca się przy sporządzaniu oferty skorzystanie ze wzorów formularzy przygotowanych przez zamawiającego. Wykonawca może złożyć ofertę przygotowaną samodzielnie z zastrzeżeniem, że będzie one zawierać wszystkie niezbędne oświadczenia oraz informacje określone przez zamawiającego w treści wzorów załączonych do SWZ. Ofertę (załącznik nr 2 do SWZ), oświadczenie w formie JEDZ stanowiące załącznik nr 3 do SWZ oraz oświadczenie dotyczące przesłanek wykluczenia z art. 5k ust. 1 rozporządzenia 2022/576 oraz art. 7 ust. 1 ustawy o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego – załącznik nr 8 do SWZ sporządza się w języku polskim, pod rygorem nieważności, w formie elektronicznej (opatrzonej kwalifikowanym podpisem elektronicznym). Do oferty należy dołączyć: 1) Pełnomocnictwo upoważniające do podpisania oferty, o ile ofertę podpisuje pełnomocnik; 2) Pełnomocnictwo do reprezentowania w postępowaniu Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia – jeżeli dotyczy; Oświadczenie Wykonawcy o niepodleganiu wykluczeniu z postępowania w formie JEDZ - wzór oświadczenia stanowi Załącznik nr 3 do SWZ oraz oświadczenie dotyczące przesłanek wykluczenia z art. 5k ust. 1 rozporządzenia 2022/576 oraz art. 7 ust. 1 ustawy o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego – załącznik nr 8 do SWZ sporządza się w języku polskim, pod rygorem nieważności, w formie elektronicznej (opatrzonej kwalifikowanym podpisem elektronicznym). 3) W przypadku wspólnego ubiegania się o zamówienie przez Wykonawców, oświadczenie to składa każdy z Wykonawców.; 5) Uzasadnienie dotyczące tajemnicy przedsiębiorstwa – jeżeli dotyczy; 6) Na podstawie § 13. 1 Rozporządzenia Ministra Rozwoju, Pracy i Technologii z dnia 23 grudnia 2020 r. w sprawie podmiotowych środków dowodowych oraz innych dokumentów lub oświadczeń, jakich może żądać zamawiający od wykonawcy (Dz. U. z 2020 r., poz. 2415), w celu potwierdzenia, że osoba działająca w imieniu wykonawcy jest umocowana do jego reprezentowania, Zamawiający żąda od wykonawcy złożenia odpisu lub informacji z Krajowego Rejestru Sądowego, Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej lub innego właściwego rejestru. W przypadku Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie Ofertę należy złożyć na Platformie pod adresem: https://amw.ezamawiajacy.pl. Należy wybrać kafelek „FORMULARZ OFERTY/WNIOSKU” lub wybrać sekcję „Przygotowanie oferty” do dnia: 19 sierpnia 2025 r. do godziny 09:00. Zamawiający odrzuci ofertę złożoną po terminie składania ofert. Oferty zostaną odszyfrowane i otwarte za pośrednictwem Platformy w dniu: 19 sierpnia 2025 r. o godzinie 10:00.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39512000 Bettwäsche
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39500000 Textilwaren, 39511100 Decken, 39512100 Laken, 39516120 Kopfkissen
5. Los
LosLOT-0001
TitelDostawa kołder.
BeschreibungDostawa kołder. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 1 do SWZ.
Interne KennungCzęść 1: dostawa kołder
Haupteinstufung (cpv): 39500000 Textilwaren
LosLOT-0002
TitelDostawa poduszek.
BeschreibungDostawa poduszek. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 1 do SWZ.
Interne KennungCzęść 2: dostawa poduszek
Haupteinstufung (cpv): 39516120 Kopfkissen
LosLOT-0003
TitelDostawa pościeli.
BeschreibungDostawa pościeli. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 1 do SWZ.
Interne KennungCzęść 3: dostawa pościeli
LosLOT-0004
TitelDostawa prześcieradeł.
BeschreibungDostawa prześcieradeł. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 1 do SWZ.
Interne KennungCzęść 4: dostawa prześcieradeł
Haupteinstufung (cpv): 39512100 Laken
LosLOT-0005
TitelDostawa kocy.
BeschreibungDostawa kocy. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 1 do SWZ.
Interne KennungCzęść 5: dostawa kocy
Haupteinstufung (cpv): 39511100 Decken
LosLOT-0006
TitelDostawa narzut.
BeschreibungDostawa narzut. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 1 do SWZ.
Interne KennungCzęść 6: dostawa narzut