2. Verfahren
Verfahren
Titel: Budowa budynku dla Sądu Rejonowego w Suwałkach, przy ul. Utrata
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania inwestycyjnego pn.: „Budowa budynku dla Sądu Rejonowego w Suwałkach, przy ul. Utrata” polegająca na budowie budynku Sądu Rejonowego w Suwałkach, przy ul. Utrata wraz z zagospodarowaniem terenu i infrastrukturą towarzyszącą.
Vorherige Bekanntmachung: 773455-2024
Interne Kennung: SG.261.3.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45100000 Baureifmachung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45200000 Komplett- oder Teilbauleistungen im Hochbau sowie Tiefbauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001