685831-2025 - Ergebnis
Polen – Bauarbeiten – Wykonanie robót budowlanych związanych z zadaniem inwestycyjnym nr 24024 pn.: „Przebudowa mostu kolejowego na rzece Bóbr i dróg dojazdowych” w m. Pstrąże oraz uzyskanie stosownych decyzji administracyjnych niezbędnych do zakończenia realizacji zadania.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonanie robót budowlanych związanych z zadaniem inwestycyjnym nr 24024 pn.: „Przebudowa mostu kolejowego na rzece Bóbr i dróg dojazdowych” w m. Pstrąże oraz uzyskanie stosownych decyzji administracyjnych niezbędnych do zakończenia realizacji zadania.
Beschreibung: Wykonanie robót budowlanych związanych z zadaniem inwestycyjnym nr 24024 pn.: „Przebudowa mostu kolejowego na rzece Bóbr i dróg dojazdowych” w m. Pstrąże oraz uzyskanie stosownych decyzji administracyjnych niezbędnych do zakończenia realizacji zadania.
Vorherige Bekanntmachung: 406658-2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Wykonanie robót budowlanych związanych z zadaniem inwestycyjnym nr 24024 pn.: „Przebudowa mostu kolejowego na rzece Bóbr i dróg dojazdowych” w m. Pstrąże oraz uzyskanie stosownych decyzji administracyjnych niezbędnych do zakończenia realizacji zadania
Beschreibung: Wykonanie robót budowlanych związanych z zadaniem inwestycyjnym nr 24024 pn.: „Przebudowa mostu kolejowego na rzece Bóbr i dróg dojazdowych” w m. Pstrąże oraz uzyskanie stosownych decyzji administracyjnych niezbędnych do zakończenia realizacji zadania
Interne Kennung: 4/PN/24024/2025