2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa 4 szt. ambulansów typu C z wyposażeniem dla WSRM w Łodzi
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa 4 szt. ambulansów typu C z wyposażeniem dla WSRM w Łodzi.
Interne Kennung: DNA.ZP-260/5/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Pilność udzielenia zamówienia. Zamawiający otrzymał informację o przyznaniu dotacji w dniu 23 września 2025 r., przy jednoczesnej konieczności jej rozliczenia do dnia 15 grudnia 2025 r. Tak krótki okres uniemożliwia przeprowadzenie postępowania w czasie ustawowych terminów składania ofert oraz wykonania zamówienia. Zamawiający nie był w stanie przewidzieć tych okoliczności. Zamawiający nie miał wpływu na przyznanie dotacji oraz terminów określonych w umowie dotacji. Zastosowanie ustawowego terminu składania ofert mogłoby prowadzić do powstania niekorzystnych dla Zamawiającego skutków finansowych
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34114121 Krankenwagen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Dostawa 4 szt. ambulansów typu C z wyposażeniem dla WSRM w Łodzi.