685839-2025 - Ergebnis
Tschechien – Allgemeine und berufliche Bildung – MSK - REKVALIFIKAČNÍ KURZY – ČESKÝ JAZYK PRO CIZINCE V MORAVSKOSLEZSKÉM KRAJI
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelMSK - REKVALIFIKAČNÍ KURZY – ČESKÝ JAZYK PRO CIZINCE V MORAVSKOSLEZSKÉM KRAJI
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky (dále také jen „VZ“) je zajištění rekvalifikací dle zákona č. 435/2004 Sb., o zaměstnanosti, ve znění pozdějších předpisů (dále též jen „ZoZ“), pro uchazeče a zájemce o zaměstnání. Rekvalifikace budou realizovány na základě Rámcových dohod uzavřených pouze s jedním dodavatelem na každou část veřejné zakázky (specifikované v kapitole 2 - Základní informace o předmětu zakázky a obecné technické podmínky a v Příloze č. 8 Specifikace a technické podmínky).
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80000000 Allgemeine und berufliche Bildung
5. Los
LosLOT-0003
TitelČeský jazyk pro cizince M1 – prezenční forma (konání Opava a Bruntál)
BeschreibungČeský jazyk pro cizince M1 – prezenční forma (konání Opava a Bruntál)
Interne Kennung1