See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa rozjazdów i części rozjazdowych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa w latach 2026 - 2027 fabrycznie nowych rozjazdów i części rozjazdowych wraz z transportem do Zakładów Linii Kolejowych.
Interne Kennung: 6060/ILG 6/04128/03735/25/P
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34941600 Gleisverbinder
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa rozjazdów i części rozjazdowych - Zadanie nr 1
Beschreibung: Zadanie nr 1 - Dostawa w latach 2026 - 2027 krzyżownic 60E1 zwyczajnych 190 i podwójnych
Interne Kennung: 6060/ILG 6/04128/03735/25/P.1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zgodnie Rozdziałem IV ust.5 SWZ
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa rozjazdów i części rozjazdowych - Zadanie nr 2
Beschreibung: Zadanie nr 2 - Dostawa w latach 2026 - 2027 krzyżownic typu 60E1 dla rozjazdów o promieniach 300 i 500 m.
Interne Kennung: 6060/ILG 6/04128/03735/25/P.2
Los: LOT-0003
Titel: Dostawa rozjazdów i części rozjazdowych - Zadanie nr 3
Beschreibung: Zadanie nr 3 - Dostawa w latach 2026 - 2027 krzyżownic typu 49E1
Interne Kennung: 6060/ILG 6/04128/03735/25/P.3
Los: LOT-0004
Titel: Dostawa rozjazdów i części rozjazdowych - Zadanie nr 4
Beschreibung: Zadanie nr 4 - Dostawa w latach 2026 - 2027 półzwrotnic typu 60E1.
Interne Kennung: 6060/ILG 6/04128/03735/25/P.4
Los: LOT-0005
Titel: Dostawa rozjazdów i części rozjazdowych - Zadanie nr 5
Beschreibung: Zadanie nr 5 - Dostawa w latach 2026 - 2027 półzwrotnic typu 49E1 300 i 190
Interne Kennung: 6060/ILG 6/04128/03735/25/P.5
Los: LOT-0006
Titel: Dostawa rozjazdów i części rozjazdowych - Zadanie nr 6
Beschreibung: Zadanie nr 6 - Dostawa w latach 2026 - 2027 rozjazdów typu 60E1 190.
Interne Kennung: 6060/ILG 6/04128/03735/25/P.6
Los: LOT-0007
Titel: Dostawa rozjazdów i części rozjazdowych - Zadanie nr 7
Beschreibung: Zadanie nr 7 - Dostawa w latach 2026 - 2027 rozjazdów typu 60E1 o promieniach 300 i 500.
Interne Kennung: 6060/ILG 6/04128/03735/25/P.7
Los: LOT-0008
Titel: Dostawa rozjazdów i części rozjazdowych - Zadanie nr 8
Beschreibung: Zadanie nr 8 - Dostawa w latach 2026 - 2027 rozjazdów i skrzyżowań typu 49E1.
Interne Kennung: 6060/ILG 6/04128/03735/25/P.8
Los: LOT-0009
Titel: Dostawa rozjazdów i części rozjazdowych - Zadanie nr 9
Beschreibung: Zadanie nr 9 - Dostawa w latach 2026 - 2027 półzwrotnic typu 49E1 500, 215 i 190 Rkpd i Rkp.
Interne Kennung: 6060/ILG 6/04128/03735/25/P.9
Los: LOT-0010
Titel: Dostawa rozjazdów i części rozjazdowych - Zadanie nr 10
Beschreibung: Zadanie nr 10 - Dostawa w latach 2026 - 2027 krzyżownic manganowych typu 60E1 300.
Interne Kennung: 6060/ILG 6/04128/03735/25/P.10
Los: LOT-0011
Titel: Dostawa rozjazdów i części rozjazdowych - Zadanie nr 11
Beschreibung: Zadanie nr 11 - Dostawa w latach 2026 - 2027 krzyżownic manganowych typu 60E1 500 i 1200 bez pochylenia toków szynowych.
Interne Kennung: 6060/ILG 6/04128/03735/25/P.11
Los: LOT-0012
Titel: Dostawa rozjazdów i części rozjazdowych - Zadanie nr 12
Beschreibung: Zadanie nr 12 - Dostawa w latach 2026 - 2027 krzyżownic manganowych typu 60E1 500 i 1200 z pochyleniem toków szynowych.
Interne Kennung: 6060/ILG 6/04128/03735/25/P.12